کدام پردازنده Intel ice برای شما مناسب است؟

نوشته شده توسط:آباکار

9th Gen؟ ماه گذشته اینگونه شد – اینتل اخیراً از پردازنده های جدید نسل 10 خود رونمایی کرده است.
به طور اختصاصی برای لپ تاپ ها و 2 در 1 طراحی شده است ، تراشه های 10 نانومتری جدید با نام “Ice Lake” ، میزبان ویژگی های جدیدی از جمله هوش مصنوعی ، عملکرد کلی بهتر به همراه اتصال بهتر با Thunderbolt 3 و Wi-Fi 6 خواهد بود.
و با استفاده از تراشه های گرافیکی جدید ، اینتل امیدوار است که گرافیک های بهتری با قابلیت رندر بهبود یافته و HDK 4K داشته باشد.اما اینتل علاوه بر تراشه های جدید ، کنوانسیون های نامگذاری جدید را نیز روانه بازار می کند. و با توجه به 11 تراشه جدید ، همه چیز می تواند کمی گیج کننده باشد.بنابراین برای کمک به درست نگه داشتن امور ، در اینجا یک راهنمای کلیه تراشه های Ice Lake جدید در ترکیب اینتل وجود دارد.با راه اندازی پردازنده های سری H ، همراه ما باشید.
کنوانسیون نامگذاریهنگام مشاهده پردازنده Intel ، اولین چیزی که می بینید اصلاح کننده برند است که بیشتر اوقات i3 ، i5 ، i7 یا i9 است. اولین شماره بعد از i شاخص تولید است. بنابراین برای تراشه های Ice Lake ، 10 را مشاهده خواهید کرد.اما مطمئن باشید که این یک پردازنده سری U است.

در پایان توالی ، یک ترکیب حروف / حروف پیدا خواهید کرد . این دو شخصیت به جای آن که وابستگی سری را صدا کنند ، به کارت گرافیکی یکپارچه در سیستم و واحدهای پردازش گرافیکی آن اشاره می‌کنند . این بدان معنی است که UHD Graphics ۶۳۰ و اینتل Iris Plus در این زمینه وجود دارد .

می‌دونم که گیج‌کننده شده براتون ، اما با من باشید . با بازگشت به آخرین جفت کاراکتر ، تعداد پردازنده که با گروه G۷ ( eus ) = ۶۴ Graphics در ” ایریس Plus Plus” پایان یافت . G۴ callout برابر ۴۸ است در حالی که یک G۱ ۳۲ به معنی ۳۲ است.

سری U

سری Y