اسپینر، ابزار شوخی و سرگرمی

اسباب بازی فرفره های انفجاری

اسباب بازی فرفره های انفجاری

اسباب بازی فرفره های انفجاری یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین اسباب بازی های اخیر بازار است. در این مقاله ما 6 مدل از بهترین فرفره ها را بررسی کرده ایم و برای خرید معرفی کرده ایم.

ادامه مطلب »

اسپینر، ابزار شوخی و سرگرمی این اسباب بازی ها مناسب رده سنی های جوانان و بزرگسالان است.

اما اسپینر و فرفره های اسباب بازی برای کودکان مناسب است. بنابراین قبل از خرید به رده سنی اسباب بازی دقت کنید.

یکی از بهترین و معروف ترین اسباب بازی های شانسی تخم مرغ های شانسی بازی است.

اسباب بازی های شانسی
اسباب بازی های شانسی

کسب دستاوردهای بزرگ

طنز نوزادان با افزایش مهارت های تفکر چشمگیر ، ارتباطات احساسی با دیگران و هماهنگی جسمانی به سرعت تکامل می یابد. حتی بچه های 12 ماهه هم می توانند شوخی ایجاد کنند! به عنوان مثال ، ایوان و معلمش یک بازیچه کوچک را به طور بازیگوشانه به جلو و عقب می دهند. در طول بازی ، ایوان “متشکرم” خوشحال می شود. از استادش پس از چند دور ، لبخند ایوان روشن می شود و این بار هنگامی که اسباب بازی سعی می کند اسباب بازی را بگیرد ، آن را کنار می کشد. “تو بچه بامزه ای هستی!” آنها با هم به ترفند هوشمندانه ایوان می خندند.

احساس قدرت

نوزادان همچنین باید در روابط خود احساس امنیت کنند. این به آنها اعتماد به نفس می دهد تا چیزهای جدید را امتحان کنند. در اینجا ایوان کنترل بازی را در دست گرفت بدون اینکه بداند معلم او چگونه واکنش نشان می دهد. اعتماد به معلم باعث تقویت تفکر خلاق او شد و یک شوخی به وجود آمد!

محدودیت های آزمایش

طنز یک راه مثبت برای کودکان نوپا برای آزمایش محدودیت ها ارائه می دهد. به عنوان مثال ، زمان آن رسیده است که لویی 24 ماهه فضای بازی بیرون را ترک کند ، اما او نمی خواهد برود. وقتی معلمش با او تماس می گیرد ، با لبخندی دعوت کننده به شانه اش نگاه می کند و فرار می کند. او به سرعت او را دنبال می کند و او را جمع می کند و می پرسد: “آیا شما یک خرگوش فراری هستید؟” “خرگوش کوچک!” وقتی به بقیه گروه می پیوندد ، لویی فریاد می زند.

لویی در حال آزمایش محدودیت هایی در یک تعامل بازیگوشانه است. معلم با بازی در کنار شوخی خود از جنگ قدرت جلوگیری می کند.

تقلید گران ماهر

کودکان نوپا از به اشتراک گذاشتن جوک ها و تقلید از یکدیگر لذت می برند. به عنوان مثال ، اگر یک کودک نوپا عمداً روی پای خود بیفتد ، سایر کودکان نوپا ممکن است هنگام تقلید از او بخندند و یک خط کنگا در حال سقوط ایجاد کنند. این گروه در کنار روحیه رفاقت خود ، زمین خوردن را نیز خنده دار می دانند زیرا این چیزی است که آنها به تازگی بر آن مسلط شده اند. چه سرگرم کننده و تسکین بزرگی است که در حال حاضر با عمل زمین خوردن بازی کنید.

یک حس طنز احمقانه

بازی نمادین و زبان نوظهور کودکان نوپا به آنها اجازه می دهد تا جوک های احمقانه زیادی بسازند. یک کودک 2 ساله ممکن است پایش را در آستین کتش بگذارد و بگوید: “نگاه کن ، کفش من!” این رفتار خنده دار است زیرا کودک 2 ساله می داند کفش واقعا چیست. بنابراین ، سطح رشد شناختی و زبانی کودک نو پا تعیین کننده چیزی است که او برای او خنده دار به نظر می رسد.

آنچه شما می توانید انجام دهید

با احمق بودن خودتان طنز کودک نوپا را تشویق کنید.
از ناسازگاری هایی که کودکان خردسال درک می کنند استفاده کنید.
لطیفه یک کودک نوپا را برای دیگران شرح دهید و توضیح دهید.
یک محیط بازی انعطاف پذیر ارائه دهید. کودکان نوپا برای کشف و کشف آنچه که فکر می کنند سرگرم کننده است به زمان نیاز دارند.

[digikala21609790049]