پازل ، لگو و ساختنی

لگو خیلی بزرگ

لگو خیلی بزرگ

بزرگ ترین لگو های بازار لگو خیلی بزرگ انواع مختلفی دارند. بعضی از این مدل ها کنترلی یا یک ماکت لگویی ساده هستند. این بستگی

ادامه مطلب »
لگو نینجا اسباب بازی

لگو نینجا اسباب بازی

بهترین لگو نینجا های اسباب بازی لگو نینجا اسباب بازی بهترین گزینه برای انتخاب اسباب بازی کودکان است. این اسباب بازی ها علاوه بر انتقال

ادامه مطلب »
خرید لگو دایناسور اصل

خرید لگو دایناسور اصل

بهترین لگو دایناسور های بازار خرید لگو دایناسور اصل | دایناسور ها گروهی از خزندگان مهره دار هستند که حدود 225 میلیون سال پیش بوجود

ادامه مطلب »
لگو خانه سازی ریز

لگو خانه سازی ریز

لگو خانه سازی ریز یکی از بهترین اسباب بازی دنیا برای سرگرمی کودکان و نوجوانان است. اسباب بازی های ساختنی باعث افزایش خلاقیت و رشد ذهنی کودک می شوند. اگر به دنبال خرید این لگو ها هستید ، ما در ادامه 6 مدل از بهترین و شیک ترین لگو های خانه سازی را بررسی کرده ایم.

ادامه مطلب »
قیمت لگو پلیس

قیمت لگو پلیس

بهترین لگو پلیس های موجود در بازار قیمت لگو پلیس در بازار اسباب بازی آنچنان نوسانی نداشته و اکثر اسباب بازی ها قیمت مناسبی دارند.

ادامه مطلب »
خرید لگو مووی

خرید لگو مووی

بهترین لگو مووی های موجود در بازار خرید لگو مووی | لگو ها اسباب بازی هستند که هر کودکی با دیدنش ذوق زده می شود

ادامه مطلب »
city لگو

city لگو

بهترین city لگو های موجود در بازار لگو های اسباب بازی مدل city واقعاً اسباب بازی جذاب و جالبی هستند. و هیچ خبری از ابر

ادامه مطلب »
لگو های مرد عنکبوتی

لگو های مرد عنکبوتی

بهترین لگو های مرد عنکبوتی برای اینکه بهترین تجربه خرید را از خرید لگو های مرد عنکبوتی داشته باشید تنها خرید یک عدد لگو ساده

ادامه مطلب »

 

پازل و لگو ها نوعی از اسباب بازی های ساختنی هستند. لگو های ساختنی ابتدا توسط گروه و کمپانی LEGO ساخته شدند. آجر های لگویی تکه های پلاستیکی و رنگی هستند که به راحتی آب خوردن به هم متصل می شوند. به همین علت شما می توانید صد ها سازه مختلف با استفاده از آجر های لگو خود بسازید.

پازل لگو ساختنی آجر های بازی
پازل لگو ساختنی آجر های بازی

هدف اسباب بازی های لگو و ساختنی چیست؟

در کل لگو ها یا اسباب بازی های ساختنی یک هدف مشخص را دنبال می کنند. برای رشد کودکان آنها را خلاق می کنند و برای ساخت یک آینده روشن به آنها منظم بودن و آزاد کردن توانایی ها را می آموزند.

لگو ها چه جزئیاتی دارند؟

برترین محصول این کمپانی یعنی لگو ها ، شامل آجر های پلاستیکی با رنگ ها ، ابعاد و اشکال مختلف است. همچنین همراه این مجموعه ها مینی فیگور هایی از شخصیت های ابر قهرمانی یا دیگر شخصیت های داستانی وجود دارند. در برخی دیگر از مجموعه های لگو ممکن است انواع ماشین های ساختنی به همراه شهر یا هر مورد دیگری ممکن است وجود داشته باشد.

برترین برند های اسباب بازی های ساختنی:

  1. لگو
  2. دکول
  3. جی سی
  4. بلا
  5. اس وای
  6. لپین

آیا لگوها برای ذهن مفید هستند؟

همانطور که محققان کشف کرده اند ، بازی با آجر های ساختنی لگو ، فعالیت های بسیار مفید و زیادی را در ذهن کودک جوانه می زند. برخی از این ویژگی ها یادگیری اولیه مهارت های اولیه مهندسی سازه و ریاضیات است. حتی در برخی از مجموعه ها مهارت های اجتماعی نیز تقویت می شود. به گفته محققان اسباب بازی های لگو و ساختنی بهترین اسباب بازی دنیا برای بازی کودک هستند.

[digikala21609790049]