عروسک و فیگور

راهنمای خرید عروسک ولنتاین 2022

عروسک ولنتاین 2022

عروسک ولنتاین 2022 تفاوتی ندارد که قرمز باشد یا صورتی، با قلب تزئین شده باشد یا ظاهر کلاسیک‌تری داشته باشد. در نهایت خرید عروسک ولنتاین

ادامه مطلب »
عروسک خرس بزرگ

عروسک خرس بزرگ (42 مدل)

در این مقاله ما 42 مدل عروسک خرس بزرگ را برای خرید معرفی کرده ایم. همچنین 6 مدل از بهترین عروسک ها را نیز مورد بررسی قرار دادیم و شما به راحتی و خیال راحت می توانید از بین این شش مورد عروسک خرسی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

ادامه مطلب »
6 مدل عروسک انگشتی

6 مدل عروسک انگشتی

عروسک انگشتی از نظر شناختی، به کودکان نوپا و نوزادان کمک می کنند تا هماهنگی میان چشم و دست را رشد بدهند. آنها همچنین به

ادامه مطلب »
عروسک پولیشی اسباب بازی

عروسک پولیشی

عروسک های پولیشی نرم یکی از اساسی ترین اسباب بازی های کودکان در رده سنی پایین است. خارج از روابط خانواده، یکی از اولین ارتباطی

ادامه مطلب »
ااسباب بازی پونی کوچولوسباب بازی پونی کوچولو

اسباب بازی پونی کوچولو

اسباب بازی پونی کوچولو برای عاشقان برنامه کودک پونی ها یک هدیه بی نظیر خواهد بود. اسباب بازی پونی ها تنوع بسیار بالایی دارند. ما

ادامه مطلب »

عروسک و فیگور اسباب بازی یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها برای کودکان و کسانی است که کلکسیون دارند.

در این دسته بندی از وبسایت اباکار ما بهترین و با کیفیت ترین محصولات ایران را بررسی کرده و به صورت مقالاتی منتشر کردیم تا شما عزیزان حس خوبی از خرید عروسک و فیگور داشته باشید.

از عروسک های

وقتی عروسک به درستی انتخاب شود. می تواند بهترین دوست، منبع آرامش و راهی برای نشان دادن خلاقیت باشد.

بنابراین چگونه مطمئن می شوید که عروسکی که دیده اید. همه این موارد را شامل می شود؟

می توانید با انتخاب یک عروسک بر اساس رده سنی شروع کنید. هر گروه سنی به شکل متفاوتی از عروسک استفاده می کند. این به این معنی است که شما نباید یک عروسک و فیگور را هم برای کودک 1 ساله و هم برای کودک 5 ساله خود خریداری کنید.

در اینجا برخی مواردی که باید قبل از خرید عروسک و فیگور بدانید ذکر شده است:

نوزادان در سال اول زندگی خود از مهارتهای حرکتی و شناختی برخوردار نیستند که بتوانند به آرامی نوازش کنند یا با عروسک بچه تظاهر کنند (حداقل تا زمان زیادی به اولین تولدشان نزدیک شوند).

با این حال ، آنها کاملاً عاشق نگاه کردن و در دست گرفتن عروسک های بچه هستند. به همین دلیل ، مهم است که یک عروسک بچه را انتخاب کنید که دارای ویژگی های مشخص ، با کنتراست بالا و بدنی نرم و فشرده باشد.

کودکان نوپا

هنگامی که یک نوزاد تبدیل به یک کودک نوپا (در حدود یک سالگی) می شود ، آنها می خواهند تا آنجا که می توانند با عروسک جدید خود نوازش کنند. وقتی نوبت به انتخاب عروسک بچه برای این گروه سنی می رسد ، باز هم هرچه نرم تر باشد بهتر است. با این اوصاف ، شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که قابل شستشو در ماشین است ، زیرا چه کسی می داند کودک نوپا با آن چه خواهد کرد؟ به خاطر داشته باشید که این گروه سنی هنوز مستعد خفگی هستند ، بنابراین لوازم جانبی کوچک را دور نگه دارید!

کودکان پیش دبستانی

در سن دو یا سه سالگی ، دختران کوچک شروع به رویا و تخیل پردازی می کنند.

آنها عاشق بازی خاله بازی هستند و با عروسک بچه خود طوری رفتار می کنند که انگار عروسک خودشان است. برای مثال آن را به عنوان مهمان در نظر می گیرند و از او پذیرایی می کنند.

به دنبال عروسکی باشید که حرکت را امکان پذیر کند و باعث کشف شود ، مانند عروسکی که می توان آن را تغذیه کرد یا لباس هایش عوض شد.

و در حالی که اقلام بسیار کوچک هنوز یک مسئله هستند ، می توانید خلاقیت او را با برخی لوازم جانبی برای تغذیه ، تعویض و خواب تقویت کنید.

مهد کودک ها

با توجه به استقلال و آزادی ، عروسک های اسباب بازی کودکان 4 تا 6 ساله باید همه به دنبال تحقق رویاهای دختر جوان و تبدیل شدن به یک مادر بزرگ باشند.

دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی

وقتی دختران کوچک به سن هفت سالگی می رسند ، همه کارها را با عروسک های خود انجام می دهند. آنها بهترین دوستان آنها می شوند و همیشه به خواب و مهمانی های چای دعوت می شوند.

نوجوانان عالی و فراتر از سنین
در حالی که برخی از دختران پس از رسیدن به رقم دو رقمی از عروسک های خود بزرگتر شده اند ، بسیاری از آنها فقط به نسخه های بزرگتر می روند. از آنجایی که مسئولیت پذیری و بلوغ در حال حاضر وجود دارد ، این سن برای شروع دادن عروسک های کلکسیونی است که می توان آنها را تا پایان عمر گرانقدر نگه داشت.

نتیجه

عروسک ها به طور قابل توجهی بیشتر از یک اسباب بازی هستند. آنها قطعه ای ارزشمند از بزرگ شدن فرزند ما هستند ، ارتباطی بین کودک و جهان بزرگسالان. بازی عروسکی به کودکان کمک می کند تا نقشهای متمایز را از طریق پرورش و ارائه امانت ها ، رویاها و ملاقات ها با همراه و دوست که همیشه آنها را درک خواهد کرد ، بررسی کنند.

[digikala21609790049]