اسباب بازی، کودک و نوزاد

راهنمای خرید عروسک ولنتاین 2022

عروسک ولنتاین 2022

عروسک ولنتاین 2022 تفاوتی ندارد که قرمز باشد یا صورتی، با قلب تزئین شده باشد یا ظاهر کلاسیک‌تری داشته باشد. در نهایت خرید عروسک ولنتاین

ادامه مطلب »
اسباب بازی پسرانه 8 ساله ارزان

اسباب بازی پسرانه 8 ساله ارزان

اسباب بازی پسرانه 8 ساله ارزان قیمت، به تعداد بسیار زیادی در بازار ایران وجود دارد. اما بهترین ها کدام اند؟ کدام یک از آنها ارزش خرید دارند؟ با ما همراه باشید…

ادامه مطلب »

مجله راهنمای خرید اسباب بازی و لوازم کودک و نوزاد

اسباب بازی، کودک و نوزاد ها اشیاء هستند که برای بازی کودک ساخته شده اند. همچنین اسباب بازی ها می توانند بهترین وسیله سرگرمی و آموزشی برای کودک شما باشند.

بازی با این وسایل برای کودکان امر مهمی است زیرا به خوبی با دنیای پیرامون خود ارتباط برقرار می کنند. کودکان و خردسالان از اسباب بازی ها برای شناخت خود ، تقویت بدن خود ، یادگیری علت و معلول ، کشف روابط و تمرین هایی که در بزرگسالی به آنها نیاز دارند استفاده می کنند. بزرگسالان نیز وابسته به نیاز خود  مناسبت ها از اسباب بازی ها برای ایجاد و تقویت پیوندهای اجتماعی ، آموزش ، کمک به درمان و یادآوری و تقویت دروس از دوران جوانی استفاده می کنند.

چرا آنقدر اسباب بازی ها مهم هستند؟ مدل های آموزشی می توانند به توسعه مهارت های حل مسئله ، بررسی علت و معلول کمک کند. همچنین به کودکان می آموزد که چگونه یک چیز را به اشتراک بگذارند. به رشد های مهارت های حرکتی ریز و درشت آنها کمک می کند و باعث افزایش خلاقیت در کودکان می شود.

دسته بندی های دیگر:

ما در آباکار ماهانه بیش از صد ها هزار محصول را مورد بررسی قرار می دهیم و فقط تعداد اندکی از آنها ، از نظر کارشناسان ما محصولی با ارزش خرید بالا هستند. تمامی مقالات ما به صورت رایگان قابل مشاهده هستند.

[digikala21609790049]