اسباب بازی اسباب بازی

امتیاز دهید post

اسباب بازی اسباب بازی | این محصولات بهترین وسایل سرگرمی کودکان هستند. بیش تر وسایل بازی علاوه بر ایجاد سرگرمی هیجان انگیز برای کودکان. باعث افزایش خلاقیت و تقویت ذهن کودکان می شوند.

اردک های زرد رنگ اسباب بازی
خرید اردک های زرد رنگ اسباب بازی ( کلیک کنید )

بچه ها می توانند با اسباب بازی های هیجان انگیز ساعت ها از بازی خیالی لذت ببرند.

از وسایل هنری گرفته تا ست های تاب و وسایل الکترونیکی. بخش اسباب بازی آباکار یک سرزمین عجایب برای کودکان در هر سنی است. اگر که بخواهید کودک را به بازی هیجان انگیز ، تخیلی ، آموزش درسی یا یک سرگرمی ساده تشویق کنید. امکانات و محصولات مورد نیاز برای تحقق این عمل را در دسته بندی های وبسایت ما خواهید یافت. بعضی از وسایل بازی کلاسیک مانند لگو ها و بازی های ساختنی. باربی ها ، نِرف ، فیشر پرایس در کنار برند های تازه تر در دسترس خرید هستند. که به والدین ، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و سایر افراد بزرگسال. امکان انتخاب هر نوع بازیچه ( toy ) سرگرمی که کودک می خواهد را می دهد. انتخاب هایی که ما در لیست قرار داده ایم دارای ارزش خرید بالایی هستند. بنابراین می توانید برای هر مناسبتی toy تهیه کنید. حال چه بخواهید این را به عنوان عیدی بدهید. چه به عنوان یک هدیه برای موفقیت های بزرگ درسی و غیر درسی. هنگام خرید با گزینه های بسیاری روبه رو خواهید شد. اگر برای محدود کردن گزینه های خود به کمک نیاز دارید. می توانید از دسته بندی های مختلف وسایل بازی در سایت ما استفاده کنید.

خرید بر اساس رده سنی

در حالی که برخی از وسایل بازی ساده مانند مداد رنگی و توپ های ورزشی وجود دارد. که برای بچه ها در هر دو مهد کودک و کلاس هفتم سرگرم کننده و ایمن است. اما بیشتر وسایل سرگرمی و بازی برای محدوده سنی خاص بهترین هستند. چه به دلیل نکات ایمنی به دلیل قطعات کوچک و خطرناک یا پیچیدگی خود اسباب بازی یا بازی. اغلب ایده خوبی است که با توجه به سن خرید کنید تا بتوانید محصولی تهیه کنید. که کودکان در لیست شما واقعاً لذت ببرند و بتوانند از آن استفاده کنند. بخش وسایل بازی ما به چندین دسته مختلف در رده سنی تقسیم شده است که از 1 سال شروع می شود و از 12 سال به بالا عبور می کند. خرید بر اساس سن به شما امکان می دهد وسایل بازی را در اندازه مناسب برای بچه ها در مراحل مختلف رشد پیدا کنید تا قطعات وسایل سرگرمی و بازی را بگیرد و به دلخواه خود بچیند و بازی کند.

دسته بندی های وسایل بازی و سرگرمی ( Toy Category)

انواع مختلفی از وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان وجود دارد که تمرکز بر روی یک دسته خاص برای نوع فعالیتی که می خواهید تهیه کنید ، ساده ترین کار است. همچنین می توانید استعداد های فرزندان خود را در نظر بگیرید تا ببینید چه نوع دسته ای ممکن است بیشتر به آنها علاقه داشته باشد. کودکی که به ساخت و ساز علاقه دارد ممکن است در مورد یک اسباب بازی در گروه مجموعه های ساختمان بیشتر علاقه داشته باشد. در حالی که کودکی که مد و بازیگری را دوست دارد به طور طبیعی ممکن است چیزی را از بخش بازی و لباس تظاهر ما ترجیح دهید. اگر می خواهید چیزی را برای کمک به عملکرد تحصیلی در مدرسه به کودک خود بدهید ، می توانید با جستجو در گروه وسایل بازی های یادگیری شروع کنید. وقتی بچه هایتان برای بیرون رفتن و بازی به برخی از تشویق ها احتیاج دارند ، یا اگر می خواهید چیزی برای جلب توجه فرزندان خود در مناطقی که اجازه بازی در ملک شما را دارند ، دریافت کنید.

لیست پر فروش ترین اسباب بازی های بازار ایران

quality,q 90

فیجت ضد استرس مدل پاپ ایت قلبی

۵۵,۸۴۰
٪۱۶
۴۶,۷۲۰ تومان
quality,q 90

فیجت ضد استرس مدل پاپیت سلیکونی

۵۰,۰۰۰
٪۱۴
۴۳,۰۰۰ تومان
quality,q 90

عروسک طرح Annabelle مدل 001 ارتفاع 25 سانتی متر

۵,۴۰۰,۰۰۰
٪۴۵
۲,۹۷۰,۰۰۰ تومان
۵۴۰۰۰۰۰۰
٪۴۵
۹۷.۲میلیونتومان
quality,q 90

تفنگ بازی زورو  مدل Excel

۱,۹۹۹,۸۴۰
٪۵
۱,۸۹۹,۸۴۰ تومان
۱۹۹۹۸۴۰۰
٪۵
۹۰.۱میلیونتومان
quality,q 90

تفنگ اسباب بازی گلدن گان مدل AK-47

۶۶,۹۰۰
٪۱۰
۵۹,۹۰۰ تومان
quality,q 90

خمیر ژل بازی  فانی ژل بازی مدل KA400

۱۹,۰۰۰
٪۲۷
۱۳,۹۵۰ تومان
quality,q 90

تفنگ بازی مدل M35

۷۸,۰۰۰
٪۲۸
۵۶,۰۰۰ تومان
quality,q 90

بازی فکری مونوپولی مدل1 Monopoly

۴۵,۰۰۰
٪۱۲
۳۹,۶۰۰ تومان
quality,q 90

فیجت ضد استرس کد 01

۲۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

تفنگ بازی مدل کلت P99

۸۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]