شمشیر اسباب بازی

شمشیر اسباب بازی
آنچه خواهید خواند

شمشیر های اسباب بازی دارای تنوع بسیار زیادی از اشکال ، اندازه ها ، سبک ها و قیمت ها هستند. از شوالیه های زره پوش گرفته تا دزدان دریایی و سامورایی ها محصولات بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد.

ما این مقاله راهنمای خرید را نوشته ایم تا ببینیم چرا انقدر شمشیر های اسباب بازی پر طرفدار هستند. یا این که چطور می توانند برای کودکان مناسب باشند. نکته های کلیدی که باید در نظر گرفته شود ، و 10 مورد از بهترین شمشیر های اسباب بازی را برای خرید بررسی کرده ایم.

جدول مقایسه برترین ها

در این جدول مقایسه محصولات بر اساس قیمت کم به زیاد مرتب شده اند. همچنین شما می توانید نسبت به امتیازاتی که هر محصول گرفته است با کلیک بر روی تصویر کالا آن را خریداری کنید.

کیفیتمحبوبیتقیمتمحصول
3 امتیاز آباکار 8.34 امتیاز آباکار 9.6$اسباب بازی جنگی مدل شمشیر و تبر
4 امتیاز آباکار 9.6 4 امتیاز آباکار 9.6 $شمشیر اسباب بازی مدل G1
3 امتیاز آباکار 8.1 3 امتیاز آباکار 8.8 $$اسباب بازی جنگی مدل زره
3 امتیاز آباکار 8.5 4 امتیاز آباکار 9.5 $$شمشیر مدل لاک پشت های نینجا مجموعه 5 عددی
3 امتیاز آباکار7.5 3 امتیاز آباکار 8.6 $$شمشیر دنیای سرگرمی های کمیاب مدل DSK-A4388
4 امتیاز آباکار 9.6 4 امتیاز آباکار 9.9 $$$ شمشیر بازی طرح دزدان دریایی مدل DSK-A4390
4 امتیاز آباکار 9.9 4 امتیاز آباکار 9.9 $$$اسباب بازی جنگی مدل اسپارتان موزیکال مجموعه 3 عددی

ما این راهنمای والدین را جمع آوری کرده ایم تا ببینیم چرا شمشیرها اینقدر اسباب بازی محبوب هستند ، چگونه می توانند برای کودکان مفید باشند ، نکات کلیدی که باید در نظر گرفته شود ، و 10 مورد از بهترین شمشیرهای اسباب بازی را برای خرید بررسی کرده ایم.

چرا شمشیر های اسباب بازی اینقدر محبوب هستند؟

شمشیر ها مانند بسیاری از چیز ها تقریباً جزو اسباب بازی های اصلی به حساب می آیند. این اسباب بازی ها را پسر ها بعد از گذراندن مرحله 3 یا 4 سالگی برای بازی انتخاب می کنند. اما چرا اینقدر پر طرفدار هستند؟

شمشیرها مانند بسیاری از چیزها تقریباً یک اسباب بازی اصلی هستند که (معمولاً) پسران پس از گذر از مرحله کودک نو پا شروع به بازی می کنند. اما چرا آنها اینقدر محبوب هستند؟

1: فولکلور جادویی. شمشیرها فراتر از سلاح هستند ، آنها در فولکلور جادویی ، اساطیر و افسانه ها همانند اسباب بازی های دایناسورها جاسازی شده اند. به پادشاه آرتور که اگزکالیبور را از روی سنگ بیرون کشید یا کتاب مقدسی که “شمشیر روح ، که کلام خداست” توصیف می کند ، فکر کنید. برای چندین دهه ، برخی از برنامه های تلویزیونی ، کتاب ها و فیلم های مورد علاقه ما شمشیر را در مرکز داستان قرار داده اند.
2: جزئیات کوچک کودکان در درک جزئیات کوچک بسیار شگفت انگیز هستند. در طول تاریخ ، شمشیرها با افتخار ، حفاظت و اشراف همراه بوده اند. و در بسیاری از فرهنگهای باستانی ، آنها معتقدند که مرگ با شمشیر شریف ترین راه است.

چرا شمشیر های اسباب بازی برای کودکان عالی هستند؟

با این حال ، کارشناسان بازی را تحت عنوان “بازی اجتماعی-دراماتیک” قرار می دهند که کودکان را در نمایش آنچه در دنیای واقعی می بینند بازسازی می کنند تا داستانهای تخیلی بی پایان بسازد. مطالعات متعدد نشان داده است که این نوع بازی در درک کودک از مرزها ، مهارت های زبانی ، و توانایی آنها در خواندن حالات چهره بسیار مهم است. در یادگیری مرزهای خود ، کودکان همچنین می آموزند که با احساسات کودکان دیگر همدلی کنند. این نوع بازی همچنین اغلب شامل بازی “پسر خوب” و “پسر بد” می شود و به آنها کمک می کند تا درک کنند که چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است.
در برخی از کشورها مانند ژاپن ، بازی با اسباب بازی های “خشن” مانند اسلحه و شمشیر به طور فعال تشویق می شود زیرا کودکان را به یادگیری خودتنظیمی تشویق می کند.
فراتر از بحث اجتماعی در مورد اینکه شمشیر یا بازی خشونت آمیز برای کودکان مفید است ، برخی از مزایای بسیار واقعی توسعه بازی با شمشیر وجود دارد. هماهنگی چشم و دست ، مهارت های حرکتی ، انعطاف پذیری و چابکی از جمله نکات مثبت هستند ، بدون ذکر خلاقیت و تخیل که در قلب شمشیر بازی نشسته است.

نکاتی که هنگام خرید شمشیر اسباب بازی باید در نظر بگیرید


درست مانند خرید هر اسباب بازی ، هنگام خرید شمشیر اسباب بازی برای کودک خود ، نکاتی را باید در نظر بگیرید.

سن/مناسب بودن

اسباب بازی ها همیشه باید متناسب با سن کودک باشد. حتی شمشیرهای اسباب بازی به ظاهر بی ضرر می توانند حاوی قطعات کوچکی باشند ، بنابراین به هشدار هایی که در رده سنی محصول نوشته شده است دقت کنید. آنها همچنین باید اندازه و وزن مناسب داشته باشند. برای مثال برای دست های کوچکتر باید دسته شمشیر به نحوی باشد که کودک بدون مشکل دسته را گرفته و نگه دارد.

دوام

تنها کاری که از کودک انتظار دارید با شمشیر اسباب بازی انجام دهد چیست؟ به چیزها ضربه بزنید چه شمشیر دیگری باشد ، چه سپر یا شخص دیگری (البته فقط شمشیرهای نرم!) ، شما چیزی را می خواهید که در زمان آزمایش مقاومت کند. به همین دلیل است که بهتر است از نسخه های بادی اجتناب کنید – ممکن است بسیار سرگرم کننده باشند ، اما احتمال می رود که ظاهر شود و زمان بازی تمام شود!

ایمنی

در ارتباط با مناسب بودن ، بیش از نیمی از آسیب های مربوط به اسباب بازی برای کودکان زیر 5 سال اتفاق می افتد و بیشتر اوقات به دلیل خفگی است. به طور طبیعی ، این یک عامل بزرگ است که باید در نظر گرفته شود. البته ، شمشیر فوم برای کودک نوپا آسیب چندانی به همراه نخواهد داشت ، اما باید به دقت در نظر بگیرید که آیا فرزند شما از خودآگاهی و خودتنظیمی برخوردار است تا بتواند چیزی بسیار بزرگتر ، بسیار قوی تر و بسیار دردناک را به کار گیرد.

قیمت

همیشه به نکات والدین توجه کنید. اما این مقدار قیمت واقعی نیست که می خواهید به دنبال آن باشید ، بلکه ارزش پول است.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]