کالسکه اسباب بازی

کالسکه اسباب بازی
آنچه خواهید خواند

کالسکه اسباب بازی | اکثر کودکان دوست دارند از رفتار های بزرگ تر ها الگو برداری کنند. بنابراین اگر شما کالسکه ای برای نوزادتان دارید. آنها به احتمال زیاد می خواهند یک کالسکه عروسکی برای نوزادان داشته باشند.

برای اینکه شما زمان کمتری را صرف پیدا کردن بهترین کنید، ما بهترین کالسکه های اسباب بازی بچه ها را پیدا کرده ایم. همه محصولات موجود در لیست از نظر ایمنی با مواد غیر سمی ساخته شده اند و بسیار جذاب هستند.

کالسکه اسباب بازی (لیست قیمت برترین ها):

در این لیست ما 36 مدل کالسکه اسباب بازی را برای خرید معرفی کرده ایم. و همچنین در ادامه بهترین های این لیست را برای خرید معرفی و مقایسه کرده ایم.

[digikala11628627876]

بررسی کالسکه اسباب بازی

در ادامه قصد داریم تا محصولاتی که در جدول مقایسه مشاهده کردید را به طور تخصصی بررسی کنیم و مزایا، معایب، کاربرد، رده سنی مناسب، ویدئو تست و … هر محصول را منتشر کنیم. پس با ما همراه باشید.

1- کالسکه اسباب بازی ماماز اند پاپاز مدل Double Decker Junior Pram

کالسکه اسباب بازی بسیار عالی
کالسکه اسباب بازی با کیفیت مدل مامانز اند پاپاز
رده سنی: بالای 3 سال
درصد کیفیت: 98
درصد محبوبیت: 98
درصد ارزش خرید: 92

کالسکه اسباب بازی مامانز اند پاپاز یک محصول بی نظیر و بسیار با کیفیت است. این کالسکه اسباب بازی تاشو است. و کودک شما می تواند آن را هر جایی می خواهد ببرد.

ویدئو بازی کودک با این کالسکه را می توانید تماشا کنید. تا از کیفیت ساخت و امکانات این اسباب بازی اطلاع پیدا کنید.

این محصول ساخت اروپا است، به همین خاطر قیمت نسبتاً گران تری دارد. اما واقعاً کیفیت ساخت و آن به هیچ کدام از کالکسه های اسباب بازی که در بازار هستند نمی رسد. بنابراین ارزش خرید بالایی هم دارد.

حتی این اسباب بازی می تواند چندین سال کار بدهد و می توانید پس از بزرگ شدن کودک آن را هدیه بدهید یا به کودک خردسال دیگرتان برای بازی هدیه بدهید. شک نکنید بهترین کارایی را دارد.

کالسکه اسباب بازی تاشو
خرید کالسکه اسباب بازی تاشو

این کالسکه اسباب بازی قابلیت حمل دو عروسک را دارد. که در بازار به کالسکه بازی دو قلو معروف است. این کالسکه بازی سه چرخ دارای وزن 2100 گرم است. که می توان گفت وزن بسیار خوبی برای بازی کودکان است.

کالسکه اسباب بازی صورتی و چند رنگ
خرید کالسکه اسباب بازی مناسب عروسک دو قلو

2- کالسکه اسباب بازی یو اند می مدل Twin Jogger

خرید کالکسه اسباب بازی
سبک بازیوسایل خاله بازی و اتاق خواب
قابلیت هاقابلیت تنظیم ارتفاع دسته متناسب با قد کودک
مناسب برایکودکان 5 تا 8 سال
ارسال رایگاندارد
تعداد موجودیتنها 1 عدد باقی مانده است

اگر قصد خرید کالسکه اسباب بازی با بهترین کیفیت را دارید، این دقیقاً همان چیزی است که شما لازم دارید. این یک اسباب بازی عادی نیست، این محصول توسط شرکت معروف you and me ساخته شده است که بهترین کیفیت بازار را دارد!

خرید کالسکه اسباب بازی با کیفیت

3- خرید اینترنتی کالسکه اسباب بازی مدل فامیلیز سه قلو ها

خرید کالسکه اسباب بازی
سبک بازیوسایل خاله بازی و اتاق خواب
قابلیت هاقابلیت نصب بروی صندلی ماشین سیلوانیان
مناسب برایکودکان 3 تا5 سال
ارسال رایگاندارد
تعداد موجودیتنها 1 عدد باقی مانده است
معایبفاقد فیگور های سیلوانیان

بدون شک شرکت فامیلیز اسباب بازی های مینیاتوری بسیار شگفت انگیز و با کیفیت طراحی می‌کنند. یکی دیگر از محصولات این شرکت کالسکه اسباب بازی 3 قلو ها است. می توانید این کالسکه کوچک را درون ماشین صورتی فامیلیز بگذارید و به پیک نیک بروید.

اسباب بازی سیلوانیان فامیلیز مدل کالسکه سه قلوها کد 5533
اسباب بازی سیلوانیان فامیلیز مدل کالسکه سه قلوها کد 5533

میزان اهمیت تشویق کودک

اسباب بازی هایی مانند عروسک ، گهواره و کالسکه اسباب بازی برای کمک به کودک شما در نقش آفرینی به عنوان یک مراقب است. آنها می توانند به معرفی ویژگی های مهم مانند همدلی کمک کنند.

شما ممکن است نوزاد جدیدی در خانه داشته باشید. و فرزند بزرگ تر شما می خواهد به همین ترتیب از عروسک خود مراقبت کند.

هنگام بازی، ممکن است به عروسک غذا بدهند، لباس های آن را عوض کنند. با کالسکه پیاده روی می کنند. کارهایی که آنها از والدینشان تقلید می کنند.

آنها ممکن است وانمود کنند که عروسک شاد ، غمگین ، گرسنه ، خسته است و بر این اساس از آن مراقبت می کنند. این کار باعث می شود تخیل آنها افزایش پیدا کند. اما بهترین بخش این است این است که به آنها می آموزد از دیگران مراقبت کنند.

کالسکه اسباب بازی را چگونه انتخاب کنیم؟

بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از مواردی که قبل از خرید کالسکه های اسباب بازی وجود دارد، بیاندازیم.

سایز ، وزن و قابل حمل بودن

قبل از خرید کالسکه اسباب بازی باید به سن و قد کودک توجه کنید. همانطور که می دانید راه بردن و هل دادن یک کالسکه سنگین وزن به اطراف اصلاً سرگرم کننده نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است بدنبال چیزی سبک و آسان برای مدیریت فرزند خود باشید. اطمینان حاصل کنید که دسته ها خیلی بلند یا پایین نباشند تا کودک بتواند به راحتی آن را کنترل کند.
قابلیت حمل نیز عامل مهمی است. کالسکه ای که می توان آن را به راحتی تا کرد ، برای کودکان خردسال سرگرم کننده است ، زیرا این ویژگی واقعی دیگری است که می توانند کپی کنند.
فقط مطمئن شوید که هنگام تا زدن کالسکه انگشتان کودک شما گیر نمی کند. همچنین راحت تر می توانید صندوق عقب خودرو را برای تعطیلات ، روزهای بیرون یا ملاقات با اقوام خود بگذارید. هنگامی که زمان بازی به پایان می رسد و زمان خواب فرا می رسد ، دغدغه فکری کمتری برای فضای صندوق خود دارید.
برای این منظور می توانید این کالسکه اسباب بازی را خرید کنید که بهترین محصول بازار است.کالسکه بازی قابل حمل

امنیت

وقتی به دنبال یک کالسکه خوب هستید ، مهم است که بررسی کنید که آیا ایمنی آن مورد آزمایش قرار گرفته است یا خیر. وقتی شرکت های معتبر محصولات خود را آزمایش می کنند ، همه خطرات احتمالی را در نظر می گیرند. آیا ممکن است خراب شود یا نقاطی وجود دارد که می تواند کودک را خراب کند؟
یکی دیگر از نگرانی های ایمنی که باید بررسی شود سرب است. سرب مخصوصاً برای کودکان خردسال خطرناک است زیرا بدن آنها بیش از بزرگسالان جذب بدن می کند. سرب اغلب در رنگ یافت می شود و متأسفانه این رنگ هنوز گاهی در اسباب بازی های کودکان استفاده می شود.
مانند سایر خریدهای جدید برای کودک کوچک خود ، قبل از تحویل دادن به وقت بازی ، هشدارها و دستورالعمل های مونتاژ را بخوانید.

بررسی بهترین کالسکه اسباب بازی عروسک نوزاد

کودکان اصلی ترین مهارت ها و شخصیت خود را در سنین حساس بدست می‌آورند. در حقیقت بیش تر والدین می‌توانند به فرزندان خود بیاموزند چگونه نسبت به دیگران احساس مسئولیت کنند. اما برخی از آنها شکست می‌خورند.

اینطور برداشت نکنید که آنها نمی‌خواهند به کودکانشان یاد بدهند. در واقع برخی از والدین استعداد این کار را ندارند. برای این چنین والدین بهترین گزینه که می تواند به کمک آنها بیاید اسباب بازی ها هستند.

بازی هایی در سبک ایفای نقش که شامل مراقب از عروسک ها می‌شود (یا همان بازی های خاله بازی) ، ساده ترین راه رشد مهارت های اساسی در کودک است که به طور طبیعی انجام می‌شود و کودک از دیگران مراقبت می‌کند.

کالسکه اسباب بازی عروسک، یکی گزینه ایده آل است تا به کودکان بیاموزد مانند والدین که از فرزندانشان مراقبت می کنند آنها نیز از اسباب بازی هایشان مراقبت کنند. این یک موضوع اثبات شده است که کودکان زمانی که با والدین خود همذات پنداری کنند، خیلی سریع تر و بهتر یاد می‌گیرند.

بچه ها می توانند از بزرگ تر ها الگو برداری کنند و از اسباب بازی های خود مراقبت کنند. این نه تنها سرگرم کننده است بلکه واقع بینانه نیز است

در اینجا قصد داریم بهترین کالسکه برای عروسک نوزاد در دیجی کالا را بررسی کنیم و جزئیاتی را که باید بدانید با شما به اشتراک می گذاریم.

کاربرد و مزایای کالسکه عروسکی نوزاد

کالسکه عروسک فقط یک اسباب بازی نیست که قبلاً ذکر کردیم. این ابزاری است که کودک شما را تشویق می کند تا از دیگران مراقبت کند و به آنها دلیل کافی برای تظاهر به بازی می دهد. به گفته روانشناسان، برای بچه های خردسال مهم است که برای رشد خلاقیت یا تخیل خود بازی های ایفای نقش را انجام دهند.

برخلاف سایر اسباب‌بازی‌ها، کالسکه اسباب بازی، کودک شما را مجبور به رقابت، پیروزی یا مبارزه نمی‌کند. برعکس باعث می شود صبور و دلسوز باشد. این تأثیر بسیار عمیقی بر اخلاق و شخصیت فرزند شما دارد.

کلام آخر

بازی با عروسک یا حیوانات اسباب بازی روش عالی برای آموزش نحوه مراقبت از دیگران به کودکان است. کالسکه های بچه عروسکی وقتی واقع گرایانه تر می شوند بازی را بیشتر سرگرم کننده می کنند. فقط به یاد داشته باشید که همیشه با رعایت آنها هنگام بازی با کالسکه ، محیطی امن برای فرزند خود ایجاد کنید.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
3.8/5 - (6 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]