بهترین لگو بتمن های موجود در بازار ایران و دنیا (11 مدل شیک و اصل)

5/5 - (10 امتیاز)
بهترین لگو بتمن های موجود در بازار ایران را مورد بررسی کامل قرار می دهیم. همچنین 11 تا لگو بتمن شیک و با کیفیت را برای خرید معرفی می کنیم.
بهترین لگو بتمن های موجود در بازار ایران را مورد بررسی کامل قرار می دهیم. همچنین 11 تا لگو بتمن شیک و با کیفیت را برای خرید معرفی می کنیم.

11 تا از بهترین لگو های بتمن

بعضی افراد می گویند که ثابت شده است LEGO ها سرمایه گذاری بهتری نسبت به طلا هستند و به دلیل افزایش ارزش آنها در طول زمان،  افرادی حاضر هستند تا 11 میلیون تومان برای خرید برخی از این مجموعه ها هزینه کنند. علاوه بر این محبوبیت بتمن را در فیلم لگو و فیلم لگو بتمن اضافه کنید و خودتان یک محصول ارزشمند دارید. ما لیستی از11 تا از بهترین لگو های بتمن را که تاکنون تولید شده است ، گردآوری کرده ایم.

1-ساختنی مدل ماشین بتمن کد ۷۱۴۴

لگو بتمن مدل ماشین

این محصول توسط کمپانی جی سی ساخته شده. این کمپانی سالیان سال است که لگو ها و ساختنی های جذابی را می سازد.  همچنین این لگو مدل ماشین بتمن از کیفیت بالایی برخوردار است به همین علت جز بهترین لگو های لیست ما قرار گرفته است. 

این ماشین از 1778 قطعه تشکیل می شود و که بعد ساخت کامل از زیبایی این اسباب بازی حیرت زده می شوید. همچنین توجه کنید که این لگو ماشین بتمن مناسب سنین بالای 14 سال است.

این ماشین بتمن سه تکه جداگانه دارد (تصویر در بالا) ، همچنین درب کابین ماشین قابلیت باز و بسته شدن دارد، یکی دیگر از ویژگی های این لگو بتمن ابعاد نسب بزرگ آن است که می تواند هر بیننده ای را مجذوب خودش کند.

2-ساختنی دکول مدل ماشین بتمن کد ۷۱۱۷

این ساختنی جذاب و سرگرم کننده توسط برند اصلی یعنی کمپانی دکول ساخته شده است، که این موضوع کیفیت بالای قطعات این لگو را ضمانت می دهد. این مجموعه لگو بتمن را ماشین بتمن، سه عدد فیگور لگو و یک ماشین لیفتراک تشکیل می دهد. 

همچنین ماشین لگو بتمن قابلیت حرکت دارد و درب کابین این ماشین شفاف و قابل باز و بست  است و می توانید فیگور بتمن خود را درون کابین بگذارید.

این مجموعه به دلیل کیفیت بالای ساخت،سرگرم کننده بودن ، قیمت مناسب و ارزش بالای خرید، در لیست بهترین لگو بتمن های ما قرار گرفت.

3-ساختنی دکول مدل جت بتمن کد 7112

لگو بتمن در حال ساخت
ساختنی دکول مدل جت بتمن کد 7112 در حال ساخت از روی دفترچه راهنما
لگو بتمن در حال ساخت
بهترین لگو بتمن در حال ساخت

این ساختنی هم مانند مجموعه های پیشین توسط کمپانی دکول ساخته شده و اورجینال است. اما این مدل جت بتمن است . همچنین شماره این محصول 7112  که در تصاویر هم مشاهده می شود. در دفترچه راهنمای این لگو انواع لگو ها همراه با شماره کد های آن قابل مشاهده هستند. همچنین در این دفترچه های راهنما نحوه ساخت این جت نشان داده شده است و شما به راحتی می توانید این جت باحال را سرهم کنید.

هنگامی که این لگو را سر هم می کردم این تصاویر را تهیه کردم و اینکه از روی دفترچه راهنما پیش برید کمتر از یک ساعت تکمیلش می کنید.

4-ساختنی جی سی مدل بتمن و ماشین زره پوش کد ۷۱۰۵

ساختنی جی سی مدل بتمن و ماشین زره پوش کد ۷۱۰۵

بهترین لگو بتمن : مدل بتمن و ماشین زره پوش کد ۷۱۰۵ ، توسط کمپانی جی سی تولید شده که یکی دیگر از کمپانی های معروف ساخت لگو است. این لگو از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. همچنین همراه این مجموعه ماشین زره پوش خفن دو عدد فیگور بتمن و جوکر قرار دارد. این دو فیگور هر دو در کابین خودرو زره پوش قرار می گیرند و اینکه درب خودرو باز و بسته می شود و خود ماشین هم قابلیت حرکت دارد.

این لگو ماشین بتمن دارای 325 قطعه و دفترچه راهنمای تصویری می باشد. بعد از تکمیل این ماشین باحال ، از زیبایی طراحی این اسباب بازی حیرت زده خواهید شد!

5-ساختنی بلا مدل بتمن

لگو بتمن مدل بلا

این ساختنی یکی از بهترین مدل های بهترین لگو بتمن است که در فیلم زک اسنایدر برای چند دقیقه شاهد این خودروی خرچنگی بودیم.

این محصول شامل 4 فیگو است که کودک شما با دیدن این چهار تا بسیار ذوق زده خواهد شد. همچنین این محصول از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار است.

این سری لگو بتمن شامل 646 قطعه کوچک است و توجه کنید که این لگو ها را به دلیل امکان بلعیدن برای کودکان بالای 6 یا 7 سال تهیه کنید.

6-ساختنی دکول مدل ماشین بتمن کد 7111

ماشین لگو بتمن از زاوبه پشت

بار دیگر کمپانی دکول ماشین بتمنی را ساخته است که نظیر ندارد. این یک مدل خیلی بزرگ و خفن از ماشین بتمن است!

به جرأت می توان گفت بهترین لگو بتمن موجود در دنیا و ایران است که کاملا اورجینال می باشد.

این ساختنی بتمن شامل 1869 قطعه و 2 عدد فیگور جوکر و بتمن می باشد.

7-ساختنی دکول مدل سفینه بتمن

لگو مدل سفینه بتمن
بهترین لگو مدل سفینه بتمن به همراه 6 اکشن فیگور

این لگو بتمن می تواند جز بهترین انتخاب های شما باشد زیرا همراه این سفینه 6 فیگور که بتمن ، جوکر و … می باشند.

همانطور که انتخاب های قبلی در موردش صحبت کردیم کمپانی دکول محصولات با کیفتی می سازد ، در نتیجه این محصولات ارزش خرید بالایی دارند.

همچنین در این اسباب بازی دفترچه ای راهنمای تصویری وجود دارد که به راحتی می توانید 775 تا قطعه آن را روی هم سوار کنید. همچنین درب کابین آن نیز قابل باز و بسته شدن است و می توانید فیگور ها را داخل این کابین سوار کنید.

8-ساختنی بلا مدل بتمن کد 0074

بهترین لگو مدل زیر دریایی بتمن
بهترین لگو مدل سفینه دریایی بتمن

اگر در این دنیا چیزی قطعی باشد ، آن هم این است که جایی برای فرار دشمنان از بتمن وجود ندارد حتی در اعماق اقیانوس. این زیر دریایی مربوط به زمانی است که بتمن مجبور است با شخص پادشاه هفت دریا ، آکوامن ، از مسیرهایی عبور کند.

این ست کوچک اما شیرین ، در 201 قطعه بسیار جالب است. Batsub دارای پنجه های قابل تنظیم ، بال های چرخان ، پروانه ها و تیراندازهای گل میخ است.

این ارقام شامل کت و شلوار کت و شلوار بتمن ، آکوامن ، استاد شیطانی اقیانوس و یک کوسه است.

9-ساختنی دکول مدل هواپیما و ماشین جنگی بتمن کد 7102

بهترین لگو بتمن مدل هواپیما و ماشین جنگی بتمن کد 7102
بهترین لگو بتمن مدل هواپیما و ماشین جنگی بتمن کد 7102

این مجموعه هم توسط کمپانی دکول ساخته شده است و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است.

این محصول در هر رده سنی چه بزرگسال ، چه کودک را سرگرم خود می کند. این سری لگو با کد 7102 شامل 198 قطعه و سه فیگور جذاب و با کیفیت است. همچنین درب این هواپیما شفاف بوده که داخل کابین آن دیده می شود، مورد دیگر اینکه این درب قابل باز و بست شدن است و می توانید فیگور های خود را درون کابین بنشانید.

10-ساختنی مدل ماشین بتمن کد 87045

لگو بتمن مدل ماشین بتمن

این مجموعه لگو بتمن برای کسانی است که می خواهند یک لگو بتمن چند منظوره داشته باشند و با یک تیر چند نشان بزنند.

زیرا این سری لگو بتمن به چهار حالت متفاوت با چهار فیگور متفاوت تبدیل می شود. تصاویر مربوط به این ویژگی جذاب را در بالا ببینید.

11-ساختنی دکول مدل ماشین بتمن و رابین کد 7126

بهترین لگو بتمن ماشینی مدل بتمن و رابین کد 7126

این لگو بتمن چند منظوره به سه حالت تبدیل می شود که در تصاویر بالا قابل مشاهده است. این لگو بتمن شامل 5 فیگور جذاب و سرگرم کننده است که می تواند کودک را حسابی سرگرم کند.

این سری از لگو بتمن ، از 587 قطعه تشکیل شده و بازی با آن برای کودکان بالای 6 سال توصیه می شود. این محصول جذاب ، خوش قیمت و اورجینال را می توانید از طریق دکمه زیر خرید کنید.

12- لگو سری بتمن کد 76182

یکی از کاربرد های جالب اسباب بازی های لگویی قرار دادن آنها در فضای داخلی خانه، محل کار و دکوراسیون است. این کار باعث می شود در خانه احساس خوبی داشته باشید. همچنین در فضای کاری خود باعث افزایش راندمان کاری شما می شود.

اگر از طرفدران شخصیت بتمن هستید. بدون شک این محصول به شما احساس خوبی می دهد. این محصول تنها برای افراد بالای 12 سال مناسب است. می تواند هدیه ای لوکس  و جذاب برای نوجوانان و جوانان باشد.

فیلم لگو بتمن توسط چه کمپانی ساخته شد

فیلم لگو بتمن یک فیلم کمدی ابرقهرمانی انیمیشن محصول سال 2017 است که توسط گروه انیمیشن وارنر تولید و توسط برادران وارنر انتشار داده شده است.

برخی لگو بتمن های دیگر

quality,q 80

ساختنی جی سی مدل ماشین بتمن کد 7033

٪

۷۸,۷۰۰ تـومـان

٪

تـومـان

quality,q 80

ساختنی دکول مدل 7129 بت مووی

٪

۱۸۹,۹۹۰ تـومـان

٪

تـومـان

quality,q 80

ساختنی دکول مدل 7115

٪

۶۸۷,۰۰۰ تـومـان

٪

تـومـان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]