لگو های مرد عنکبوتی

5/5 - (2 امتیاز)

بهترین لگو های مرد عنکبوتی

برای اینکه بهترین تجربه خرید را از خرید یک لگو اسباب بازی مرد عنکبوتی داشته باشید تنها خرید یک عدد لگو ساده مرد عنکبوتی نمی تواند برای بازی کودک جذابیت لازم را داشته باشد. به همین خاطر ما بهترین لگو های مرد عنکبوتی بازار را در یک لیست 6 تایی بررسی کرده ایم. این لگو ها تماماً به صورت مجموعه هستند. برای مثال ممکن است در این اسباب بازی ها ، شخصیت ونوم ، دکتر اختاپوس ، میستوریو و … هم باشند که این قضیه باعث می شود بازی با این اسباب بازی پر هیجان تر و جذاب تر شود.

1- لگو مدل مرد عنکبوتی و ونوم

لگو های مرد عنکبوتی
لگو های مرد عنکبوتی
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 640 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 4 عدد
وزن: 1000 گرم
ارسال رایگان : دارد

این اسباب بازی از بهترین و شیک ترین مجموعه های لگویی این لیست به حساب می آید. این اسباب بازی دارای 3 عدد مینی فیگور اسپایدر من و 1 عدد مینی فگیور ونوم است. اصل ماجرا مبارزه بین مرد عنکبوتی و ونوم است. اگر که به تصویر محصول دقت کرده باشید ، ونوم را سوار بر دایناسور سیاه رنگ و مرد عنکبوتی را سوار بر یک ماشین جنگی مشاهده می کنید.

این صحنه مبارزه بین لگوهای مرد عنکبوتی و ونوم برای کودک بسیار جذاب و سرگرم کننده است. (تصاویر بیش تر از این محصول)

لگو مرد عنکبوتی تصویر محصول
لگو مرد عنکبوتی

ویدئو جذاب و بررسی این لگوی مرد عنکبوتی

لگو مرد عنکبوتی تصویر محصول
لگو مرد عنکبوتی تصویر محصول

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر در بازار به دنبال لگوهای مرد عنکبوتی خاص می گردید که تعداد قطعات آن بالا باشد و همچنین سرگرم کننده باشد. این مجموعه لگو اسپایدر من یک انتخاب بی نظیر و درست برای خرید است.

چرا دیگران این کالا را می خرند؟ این محصول یک کالای ارزشمند محسوب می شود و یک سر و گردن از دیگر اسباب بازی ها بالاتر است ، زیرا توسط برند و کمپانی اصلی یعنی LEGO ساخته شده است. اگر از افرادی هستید که لگو دارید ، قطعاً می دانید که چقدر این محصولات با کیفیت و سرگرم کننده هستند.

2-لگو سری مارول کد 76150

خرید لگو اسپایدر من
خرید لگو اسپایدر من
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 571 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 4 عدد
وزن: 510 گرم
ارسال رایگان : دارد

یک اسباب بازی با هیجان بالا و فوق العاده جذاب برای بازی. قرار است با 571 تکه این اسباب بازی یک جت برای مرد عنکبوتی بسازید و یک ربات برای ونوم بسازید و یک مبارزه عالی را شروع کنید!

ویدئو جذاب و بررسی این لگوی مرد عنکبوتی

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید لگو های مرد عنکبوتی برای 5 سال به بالا هستید که علاوه بر آموزشی بودن ، کودک را پویا تر و فعال تر کند. این اسباب بازی واقعاً با شخصیت ها و وسایلی که دارد می تواند حسابی کودک را حسابی سرگرم کند!

چرا دیگران این کالا را می خرند؟ جت مرد عنکبوتی و ربات ونوم جذاب ، کیفیت فوق العاده بالای قطعات ، سرگرم کننده و آموزنده بودن ، ارزشمند بودن کالا

3- ساختنی جی سی طرح ربات اسپایدرمن و ونوم

خرید لگو های مرد عنکبوتی مدل جی سی
ساختنی جی سی طرح ربات اسپایدرمن و ونوم
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 637 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 4 عدد
ابعاد: 520x70x350 میلی‌ متر
ارسال رایگان : دارد

لگو های مرد عنکبوتی ، بازهم مدل ونوم و اسپایدر من! بله تا الان در تمام لگو های ساختنی ونوم نیز حضور داشت ، زیرا این دو شخصیت در این اسباب بازی ها واقعاً جذابیت بازی را دو چندان می کنند. این بازی براساس نبرد بین ربات ونوم و ربات اسپایدر من ساخته شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این اسباب بازی دارای 4 عدد مینی فیگور باحال دارد. این فیگور ها شامل : 1- اسپایدر من 2- اسپایدر من روح 3- ونوم 4- آدمک لگویی

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به لگو های مرد عنکبوتی علاقه مندید و بودجه کمتری دارید ، این محصول با ارزش خرید بالا برای شما ساخته شده است.

چرا دیگران این کالا را می خرند؟ ربات مرد عنکبوتی و ونوم ، قیمت پایین تر ، مینی فیگور های زیاد و با کیفیت ، ارزشمند بودن کالا (حتی برای فرزند کودکتان هم باقی می ماند و کار می دهد! )

همچنین ببینید: خرید لگو انتقام جویان ( بهترین مدل های موجود در بازار )

4- ساختنی اس وای مدل اسپایدرمن و ربات آتشین میستریو کد SY1422

لگوهای مرد عنکبوتی
اختنی اس وای مدل اسپایدرمن و ربات آتشین میستریو کد SY1422
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 590 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 4 عدد
ابعاد: 4300x3000x700 میلی‌ متر
ارسال رایگان : دارد

تجربه مبارزه مرد عنکبوتی و ربات میستوریو با این اسباب بازی فوق العاده ، تحقق پذیر است. یکی از ویژگی های جالب این اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده بودن اسباب بازی های آن است.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر از شخصیت میتسوریو و اسپایدر من خوشتان میاید. حتما این محصول را در سبد خرید خود قرار دهید و به کسی که می دانید به اسپایدر من علاقه مند است هدیه بدهید. مطئمن باشید از هر چیز دیگری بیش تر خوشحال می شود.

چرا دیگران این کالا را می خرند؟ مینی فیگور های باحال ، ربات و بالگرد جذاب ، قیمت ارزان تر ، کیفیت عالی قطعات لگو ، ارزش خرید بالا ، برند معروف SY

5- ساختنی اس وای مدل اسپایدرمن و ربات آتشین میستریو کد SY1422

لگوهای مرد عنکبوتی مدل دکتر اختاپوس و اسپایدر من
لگو سری Spiderman مدل Spider-Man & Doctor Octopus Mech Battle 76198
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 305 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 2 عدد
برند: LEGO
ارسال رایگان : دارد

یک انتخاب خیلی متفاوت! اگر فیلم های سینمایی اسپایدر من نسخه های قدیمی تر را دیده باشید ، حتما مبارزه بین مرد عنکبوتی و دکتر اختاپوس را به یاد دارید. این مجموعه لگو دارای 305 قطعه لگو است که بعد از سرهم شدن تبدیل به 1 ربات مرد عنکبوتی بزرگ و 1 ربات دکتر اختاپوس بزرگ و باحال. هر مینی فیگور قابلیت سوار شدن روی ربات ها را دارد و جای به خصوصی روی هر کدام تعبیه شده است.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ جواب این سوال را فقط در یک جمله می توان گفت. اگر عاشق لگو های مرد عنکبوتی هستید این اسباب بازی مخصوص شما ساخته شده است.

چرا دیگران این کالا را می خرند؟ برند معروف و عالی LEGO ، ربات های جذاب و سرگرم کننده لگویی ، ارزشمند بودن کالا

6- لگو سری Spider-Man کد 76149

خرید لگو اسپایدر من و میستوریو
لگو سری Spider-Man کد 76149
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 163 تکه
تعداد مینی فیگور ها: 3 عدد
برند: LEGO
ارسال رایگان : دارد

یک مجموعه لگویی کوچک و جذاب. این اسباب بازی توسط برند اصلی لگو ساخته شده است و همچنین وسایل جالب و سرگرم کننده ای برای بازی کودک دارد. همین موارد ساده اما جذاب باعث شد تا این محصول را نیز به محصولات پیشنهادی اضافه کنیم.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال انتخاب یک اسباب بازی مناسب از میان لگو های مرد عنکبوتی برای کودکتان هستید. این اسباب بازی واقعاً جمع و جور و قطعات سرگرم کننده ای برای بازی کودک دارد.

دیگر محصولات لگویی پیشنهادی ما

quality,q 80

ساختنی مدل بلا Spider Hero کد 11187

٪

۶۴۱,۰۰۰ تـومـان

٪

تـومـان

quality,q 80

ساختنی اس وای مدل مردعنکبوتی کد 1532

٪

۶۷۸,۴۵۰ تـومـان

٪

تـومـان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]