اسباب بازی های آرپیجی
آنچه خواهید خواند
آیا کودک ، از شما خواسته است که اسباب بازی های تفنگی مثل آرپیجی برایش بخرید؟ در این صورت ، ممکن است در خرید تفنگ های بازی برای بچه ها دچار تردید و نگرانی شوید. اگر خدایی نکرده این خرید باعث رفتار های پرخاشگرانه در کودک شود چه ؟ اسلحه های اسباب بازی در حقیقت کاملا رایج هستند و اکثر پسر بچه ها را به خود جذب می کنند. حال فرقی نمیکند این اسلحه بادی ، کلاسیک ، یا اسلحه های آبپاش باشد. بچه ها دوست دارند این تفنگ ها را پر از تیر بکنند و یک جنگ فانتزی اما پر هیجان را با دوستان و یا والدینشان شروع کنند. آیا بازی با اسباب بازی های آرپیجی  باعث می شود کودک شما در ادامه زندگی پرخاشگر شود؟ ما به نقد و بررسی ، در مورد روانشناسی بازی های جنگی و تفنگی خواهیم پرداخت. و سپس بهترین اسباب بازی های تفنگ جنگی مخصوصا آرپیجی موجود در بازار را مرور خواهیم کرد.
اسباب بازی آرپیجی لیست تایی
چرا به آباکار اعتماد کنیم ؟
آباکار هزاران ساعت را صرف تحقیق ، تجزیه و تحلیل و آزمایش محصولات می کند تا بهترین انتخاب را برای بیشتر مصرف کنندگان توصیه کند. امیدواریم که، بهترین خرید را تجربه کنید…

مزایا

کیفیت بالا ، ساخته شده توسط کمپانی معروف نرف ، قدرت پرتاب بالای 10 متر دارای دو تیر فومی با سر پلاستیکی

معایب

قیمت نسبتا بالا ، 2 عدد تیر فومی

حرف آخر

اگر کودک شما به بازی فورتنایت علاقه داشته و این اسلحه را دوست دارد ، بهترین و پر قدرت ترین انتخاب است. زیرا علاوه بر اورجینال بودن این اسلحه ، قدرت پرتاب بالا در پرتاب تیر ها دارد.

مشخصات
 • قابلیت تیر اندازی: دارد
 • رده سنی:کودکان، نوجوانان، بزرگسالان
 • ابعاد: 560x80x260 میلی‌متر

 

 • وزن: 1350 گرم 
مزایا

قیمت مناسب ، جنس اصل ، آبپاش ، کیفیت عالی ، قدرت پرتاب خیلی خوب ، بی خطر ، مخصوص فورتنایت باز ها

معایب

ممکن است نا موجود باشد

حرف آخر

این یک انتخاب با ارزش است ، زیرا این اسلحه : آرپیجی ، بی خطر و آبپاش و کیفیت بالایی دارد. همچنین این اسباب بازی آرپیجی از روی اسلحه موجود در بازی فورتنایت ساخته شده است.

مشخصات
 • قابلیت تیر اندازی: دارد
 • نوع اسلحه: آرپیجی آبپاش
 • ابعاد: 700x90x360 میلی‌متر

 

 • وزن: 800 گرم
مزایا

قیمت پایین ، کیفیت مناسب نسبت به قیمت ، طراحی خوب 

معایب

قدرت پرتاب کم 

حرف آخر

این اسباب بازی آرپیجی ، برای کسانی است که نمی خواهند برای داشتن آرپیجی زیاد هزینه کنند و از طرفی کودک خود را خیلی خوشحال کنند.

این اسباب بازی را از بهترین فروشنده آن تهیه کنید.

مشخصات
 • قابلیت تیر اندازی: دارد
 • رده سنی:  خردسالان، کودکان
 • وزن گرم : 300 گرم
 • تیر اندازی این اسلحه بصورت فنری است و کاملا بی خطر است
مزایا

مجموعه ای بودن ، جنس مناسب نسبت به قیمت ، سرگرم کننده ، مناسب بچه ها

معایب

قدرت پرتاب نه چندان زیاد (مناسب فضای کوچک)

حرف آخر

با توجه به مجموعه ای بودن این اسباب بازی می تواند بهترین انتخاب شما باشد ، اگر قدرت پرتاب آرپیجی برای شما مهم نیست. این مدل ها بسیار مناسب بچه ها هستند.

توجه کنید که این مدل ها بهترین جنس بازار در حال حاضر است.

مشخصات
 • قابلیت تیر اندازی: دارد
 • رده سنی: خردسالان، کودکان، نوجوانان
 • ابعاد : 590x250x80 میلی‌متر
 • وزن: 409 گرم
 • اقلام همراه: دو عدد تیر فومی و دو عدد تیر RPGو نارنجک و بی سیم و کیف همراه دوشی
ما چطور انتخاب کردیم

ما هر محصولی را که بررسی می کنیم با بودجه خودمان خرید می کنیم.

-هرگز از تولید کنندگان، محصولی نمی پذیریم.

با آباکار مثل آب خوردن انتخاب کن
خلاصه مقاله | آیا کودک ، از شما خواسته است که اسباب بازی های تفنگی مثل آرپیجی برایش بخرید؟ در این صورت ، ممکن است در خرید تفنگ های بازی برای بچه ها دچار تردید و نگرانی شوید. اگر خدایی نکرده این خرید باعث رفتار های پرخاشگرانه در کودک شود چه ؟ اسلحه های اسباب بازی در حقیقت کاملا رایج هستند و اکثر پسر بچه ها را به خود جذب می کنند. حال فرقی نمیکند این اسلحه بادی ، کلاسیک ، یا اسلحه های آبپاش باشد. بچه ها دوست دارند این تفنگ ها را پر از تیر بکنند و یک جنگ فانتزی اما پر هیجان را با دوستان و یا والدینشان شروع کنند. آیا بازی با اسباب بازی های آرپیجی  باعث می شود کودک شما در ادامه زندگی پرخاشگر شود؟ ما به نقد و بررسی ، در مورد روانشناسی بازی های جنگی و تفنگی خواهیم پرداخت. و سپس بهترین اسباب بازی های تفنگ جنگی مخصوصا آرپیجی موجود در بازار را مرور خواهیم کرد.

آیا کودک ، از شما خواسته است که اسباب بازی های تفنگی مثل آرپیجی برایش بخرید؟ در این صورت ، ممکن است در خرید تفنگ های بازی برای بچه ها دچار تردید و نگرانی شوید. اگر خدایی نکرده این خرید باعث رفتار های پرخاشگرانه در کودک شود چه ؟

اسلحه های اسباب بازی در حقیقت کاملا رایج هستند و اکثر پسر بچه ها را به خود جذب می کنند. حال فرقی نمیکند این اسلحه بادی ، کلاسیک ، یا اسلحه های آبپاش باشد. بچه ها دوست دارند این تفنگ ها را پر از تیر بکنند و یک جنگ فانتزی اما پر هیجان را با دوستان و یا والدینشان شروع کنند.

آیا بازی با اسباب بازی های آرپیجی باعث می شود کودک شما در ادامه زندگی پرخاشگر شود؟ ما به نقد و بررسی ، در مورد روانشناسی بازی های جنگی و تفنگی خواهیم پرداخت. و سپس بهترین اسباب بازی های تفنگ جنگی مخصوصا آرپیجی موجود در بازار را مرور خواهیم کرد.

آیا اسباب بازی آرپیجی باعث پرخاشگری بچه ها نمی شود؟

تحقیقات انجام شده در دهه های اخیر اهمیت بازی را نشان می دهد. بازی به بچه ها کمک می کند تا از نظر جسمی ، روحی و اجتماعی رشد کنند. این یک فضای امن برای کودکان فراهم می کند تا هنجارهای اجتماعی را امتحان کنند و یاد بگیرند که چگونه با دیگران تعامل کنند.

همین مفهوم به بازی اسباب بازی های تفنگی منتقل می شود. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که اسباب بازی های تفنگی نه تنها بد نیستند بلکه می توانند بسیار آموزنده باشند. زیرا به آنها یاد می دهد که زندگی همیشه بدون دردسر و مشکل جلو نمیرود و باید بر این مشکلات و دشمنان ، غلبه کرد نه اینکه تسلیم شد!

در یک تحقیق ، کودکانی که با پرخاشگری به بازی می پرداختند ، در روند زندگی حقیقی نیز این پرخاشگری را داشتند، اما منظور من از این جمله چه بود. در واقع بازی با اسلحه های اسباب بازی باعث می شود که به جای اینکه کودک احساساتش را در خودش نگه دارد ، آنها را بیرون بریزد و شما از این ویژگی های عاطفی و رفتاری هنگام بازی آگاه شوید.

اما در هر صورت اگر این روند بازی با اسلحه ها ، بیش تر به سمت خشونت برود و استراتژی در بازی دیده نشود ، والدین باید این بازی را خاتمه بدهند. پس فهمیدیم که اسباب بازی های تفنگی ( آرپیجی ، کلت ، مسلسل و … ) تنها مواردی که ذکر شد ، می توانند باعث رشد شوند.

همچنین والدین ، باید به کودکان خود بگویند که اسلحه های واقعی اسباب بازی نیستند و می تواند به کسی آسیب برساند.

چگونه اسلحه های اسباب بازی را برای کودکان انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال اسلحه های اسباب بازی هستید ، بهتر است قبل از خرید مواردی مانند چه چیز هایی را  دوست دارید یا بد تان می آید را در نظر بگیرید. با انجام این کار احتمال اینکه شما و فرزندانتان به تفنگ های اسباب بازی علاقه بیش تری پیدا کنید بیش تر می شود. 

در ادامه یکسری نکاتی را خواهیم گفت که هنگام بررسی اسلحه های اسباب بازی مورد نیاز هستند.

سخن آخر

در صورت نظارت صحیح ، بازی با اسباب بازی آرپیجی یا تفنگی ، می تواند به بچه ها کمک کند تا چگونه در تیم بازی کنند و برای پیروزی نقشه بچینند. 

این یک روش بسیار جذاب برای بیرون رفتن و ورزش کردن کودکان است.

تفنگ ها و جنگ افزار ها یک موضوع بسیار جدی در دنیای امروز هستند.

پس بسیار خوب است که کودکانمان را با حقایق اطرافش آشنا کنیم تا درک کامل تری نسبت به دنیای واقعی در آینده داشته باشد.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
3.7/5 - (11 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]