کدام اپلیکیشن های پرداخت آنلاین امن و شخصی هستند ؟

اپلیکیشن های پرداخت آنلاین
آنچه خواهید خواند

انواع اپلیکیشن پرداخت آنلاین در ایران؟

مطمئناً اپلیکیشن های پرداخت آنلاین را می توان بزرگترین دستاورد قرن حاضر در حوزه فناوری دیجیتال دانست. این گونه از برنامه ها به مشتریان امکان می دهد از حساب های بانکی خود برای نقل و انتقال پول، پرداخت آب و برق و هر گونه قبض، خرید شارژ و بسته ها‌ی اینترنت، و هر نوع عملیاتی که مربوط به خرید و فروش می شود را در کمترین زمان و به راحتی انجام دهند.

اپلیکیشن های پرداخت موبایلی

اپلیکیشن های پرداخت موبایلی

اپلیکیشن های پرداخت آنلاین

 رایج ترین روش برای پرداخت آنلاین مشتریان در جهان است. مشتریان می توانند با نصب یکی از اپلیکیشن ها بر روی سیستم های اندروید، ios، تبلت و … یک دروازه پرداخت ایجاد کنند، که با استفاده از کارت های اعتباری معتبر می توانند خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

این نوع روش پرداخت محبوب ترین روش و نیز یک راه حل سریع برای خرید مشتریان در وب سایت های تجارت الکترونیکی است که در خیلی از کشورها فعال بوده و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. کشور ما نیز از این امر مستثنی نبوده و تعداد زیادی از اپلیکیشن های پرداخت آنلاین، در حال فعالیت و خدمات رسانی به مشتریان هستند.

اپلیکیشن های پرداخت موبایلی

اپلیکیشن های پرداخت موبایلی

این گونه از اپلیکیشن ها تقریبا اطلاعات کلی و بودجه شخصی مشتری را ذخیره می کند، که در ادامه از آنها برای خرید از فروشگاه های آنلاین استفاده می شود. ثبت نام برای آن آسان و سریع انجام می شود و مشتریانی باید فقط یک بار اطلاعات خود را برای ثبت نام ارسال کنند. از مهمترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین آپ
⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین ۷۸۰
⦁ اپلیکیشن پرداخت اینترنتی ۷۰۳۰
⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین ایوا
⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین دیجی پی
⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین همراه کارت
⦁ اپلیکیشن پرداخت موبایلی۷۲۴
⦁ اپلیکیشن پرداخت آنلاین تاپ

امن ترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین در ایران؟

انواع مختلفی از روش های پرداخت برای انتخاب وجود دارد. اما با درک نحوه عملکرد هر یک، و دانستن اینکه هدف شما چه چیزی است، می توانند به شما در تصمیم گیری برای پرداخت کمک کند. اگر برای پرداخت به سرعت زیاد و نیز زمان کمتری نیاز دارید. پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن های پرداخت آنلاین است.

هر کدام از اپلیکیشن های پرداخت آنلاین اشاره شده در این مطلب از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، برخی از آنها بیشتر و برخی کمتر. علاوه بر این ویژگی های ظاهری و نیز فنی آنها متفاوت است. مصرف کنندگان در این نوع روش پرداخت، دیگر لازم نیست که کیف پول خود را پیدا کنند تا پول پرداخت کنند و یا دنبال کارت خود باشند، کافیست انگشت خود را بکشند، و منتظر دریافت مجوز و تایید باشند، تا در کمترین لحظه پرداخت خود را انجام دهند.
در این قسمت به ویژگی های مهم چند اپلیکیشن معروف اشاره خواهیم کرد تا امن ترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین را شناسایی کنیم….

۱- اپلیکیشن پرداخت آنلاین آپ:

در سال ۱۳۸۸ توانست با کد دستوری #۷۳۳* خود را برای کاربران معرفی کند، این اپلیکیشن سابقه طولانی در این زمینه دارد. و روزانه خدمات مختلفی را برای کاربرانش ارائه می دهد، و در حال حاضر شرکت آپ با استفاده از کد دستوری و اپلیکیشن مخصوص خود روزانه خدماتی از جمله پرداخت قبوض موبایل و تلفن، انتقال وجه (کارت به کارت)،خرید بسته های اینترنتی و شارژ، و خدماتی دیگر را ارائه می دهد.

آسان پرداخت min

اپلیکیشن های پرداخت آنلاین

از مهمترین مزیت های اپلیکیشن آپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ پرداخت و انجام انواع بیمه نامه (بیمه آتش‌سوزی، بیمه بیمه مسافری خارج از کشور، بیمه شخص ثالث، و حوادث انفرادی)
⦁ خرید بلیط قطار،هواپیما، اتوبوس و رزرو هتل
⦁ خرید و یا اجاره ملک
⦁ خرید از فروشگاه های آسان پرداخت

۲- اپلیکیشن پرداخت آنلاین ۷۸۰:

این نوع اپلیکیشن تحت نظر شرکت پرداخت نوین آرین و زیر نظر بانک اقتصاد نوین فعالیت می کند. با راه اندازی این سامانه، امکان انجام خدمات بانکی برای کاربران بانک نوین و سایر بانک ها فراهم شده است. از مهمترین قابلیت های این اپلیکیشن می توان به انتقال وجه، خرید بسته‌های اینترنت همراه و ADSL، خرید شارژ برای سیم کارت‌های اعتباری و همچنین پرداخت قبوض اشاره کرد.

اپلیکیشن های پرداخت آنلاین

اپلیکیشن های پرداخت اینترنتی 

۳- اپلیکیشن پرداخت آنلاین ۷۰ ۳۰:

جزوه بهترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین به شمار می رود. این اپلیکیشن از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و کاربر قادر است در کمترین زمان ممکن بیشترین پرداخت را انجام دهد. در این ابزار علاوه بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده، حدود ۷۰ % درصد از سود تراکنش های انجام شده به کاربران و معرفان هفتاد سی واگذار می گردد.

از مهمترین مزیت های اپلیکیشن آپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ با دعوت از دوستان خود به این اپلیکیشن می توانید درآمدزایی کنید .
⦁ رابط کاربری روان و بسیار آسان.
⦁ امکان خرید بلیط هواپیما و …
⦁ سرعت زیاد انجام تراکنش ها.

۴- اپلیکیشن پرداخت آنلاین دیجی پی:

از تیرماه ۱۳۹۷ به واسطه شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت بیشترین تمرکز خود را بر دو نوع محصول درگاه هوشمند پرداخت و نیز اپلیکیشن موبایل گذاشته است. شما در اپلیکیشن موبایل دیجی پی این قابلیت ها را دارید تا بتوانید به، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ و … را انجام دهید.

دیجی پی نیز جزو مهمترین و معروف ترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین در ایران است، این شرکت مجموعه‌ای کامل و پایدار از راهکارهای پرداختی را به کاربران خود ارائه می دهد. فقط کافیست اپلیکیشن این دیجی پی را دانلود کرده و روی گوشی موبایل و یا تبلت خود نصب کنید تا از خدمات این اپلیکیشن بهره مند شوید.

از مهمترین مزیت های اپلیکیشن دیجی پی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ رابط کاربری بسیار شکیل، زیبا و آسان
⦁ پرداخت عوارض جاده ای
⦁ اماکن ثبت گزارش هر تراکنش به صورت دقیق
⦁ داشتن بخش مخصوص برای جشنواره و جوایز

انواع اپلیکیشن های پرداخت

اپلیکیشن های پرداخت اینترنتی 

ویژگی های مهم اپلیکیشن پرداخت آنلاین؟

شما در مهمترین و معروف ترین اپلیکیشن های پرداخت آنلاین این امکان را دارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون مراجعه فیزیکی، انواع تراکنش ها را انجام دهید، از مهمترین خدمات آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


⦁ پرداخت عوارض جاده ای
⦁ پرداخت انواع قبض (برق، گاز، تلفن، آب،جریمه )
⦁ خرید شارژ همراه
⦁ پرداخت بیمه و …

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
5/5 - (7 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]