امتیاز دهید post
دستگاه های هوشمند خانه
معرفی بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020

معرفی بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020

Author abakar

Author abakar

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 و نقش هوشمند سازی

بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020، بخشی از پروسه مهم از ساخت ابزارهای یک خانه قرن بیست و یکمی هستند.امروزه شما به کمک تکنولوژی قادر هستید با فشردن یک دکمه درها را قفل کنید و موسیقی مورد علاقه خود را با یک فرمان ساده اجرا نمایید. ایجاد یک محیط هوشمند و یکپارچه که قابلیت ها را ارتقا می دهد . تنظیم خانه هوشمند در حال حاضر، به سادگی قرار دادن یک گوینده بلوتوث و یا سخنگوی هوشمند مانند آمازون اکو در اتاق نشیمن شماست. این هوشمند سازی می تواند در قالب اتصال مجموعه ای عوامل اثر گذار در یک محصول جدید رخ دهد.

هوشمند سازی خانه شما به میزان سرمایه گذاری شما بستگی دارد و این عمل می تواند با سطح راحتی مورد انتظار شما هماهنگ و شخصی سازی شود. خانه های هوشمند به مولفه هایی وابسته هستند که به خوبی بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند . قبل از اینکه سبد خرید خود را با آخرین و بزرگترین ابزار های هوشمند خانه خود ذخیره کنید، باید مطمئن شوید که آنها با هر گجت و دستگاه هوشمند دیگری که قبلا خریده اید مانند: موبایل، تبلت و اسپیکرهای هوشمند سازگار باشند. اساس هر خانه هوشمندی یک ارتباط اینترنتی قوی و یک مسیریاب اینترنتی با کیفیت بالا برای رسیدگی به تمام دستگاه های هوشمند در شبکه شماست.  برای کمک به شما در شروع سفر به سمت ایجاد خانه هوشمند پر از دستگاه های هوشمند خانگی لیستی از وسایلی تهیه کرده ایم که معتقدیم بهترین محصولات خانگی هستند که می توانید از خرید آنها پشیمان نشوید. توصیه های ما در معرفی این محصولات نشات گرفته از آینده و ارائه ایده آلها است. قبل از خرید دستگاههای هوشمند، باید اکوسیستم حاکم بر آنها را انتخاب نمود. برای مثال اندروید شانس بیشتری برای سازگاری با گوگل دارد. برعکس آنهایی که نیاز به روش های سریع و آسان برای سفارش محصولات به صورت آنلاین دارند ممکن است اکوسیستم آمازون اکو را ترجیح دهند. بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 عبارتند از:

 
دستگاه هوشمند خانه
دستگاه هوشمند خانه

بهترین زنگ هوشمند خانه در سال 2020

این زنگ هوشمند بخصوص زمانی به کار می آید که شما خانه ای جدید را اجاره کرده اید و نمی توانید در خانه قدیمی را که قبلا نصب شده را تعویض کنید. از آنجایی که Eufy بدون سیم با کمک یک هاب که به روتر شما متصل است، کار می کند می توانید آن را روی هر سطح خارجی قرار دهید و در یک مقطع زمانی شش ماهه از آن استفاده مداوم و بدون نیاز به سرویس داشته باشید. طرح این محصول برای مشتاقان وسایل هوشمند خانه بسیار دوست داشتنی است. و این سیستم را می توان در خانه هوشمند با Amazon Alexa و  Google Assistant یکپارچه نمود. اگر شما می خواهید سیستمی داشته باشید که هزینه ای برای نگهداری نداشته باشد و با خیال راحت از ذخیره ویدیوها اطمینان خاطر داشته باشید، Eufy  محصول خوبی است. قیمت این محصول نزدیک  160 دلار است.

 

ویژگی ها: استفاده بدون نیاز به اشتراک ماهیانه ، باطری با عملکرد عملیاتی

دستگاه های هوشمند خانه
⦁ بهترین اسپیکر هوشمند: Amazon Echo Studio

بهترین اسپیکر هوشمند خانه در سال 2020

از جمله بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 این اسپیکر هوشمند می باشد. این محصول چیزی فراتر از یک اسپیکر معمولی است. ملاحظاتی که در تولید آن به کار رفته به خصوص ملاحظات صوتی هوشمند آن و دستیاری تکنولوژی آن حائز اهمیت است. افکت های شنیداری 3D آن زندگی جدیدی را فراروی آهنگ های مورد علاقه شما می گشاید. قیمت این محصول حدود 200 دلار می باشد. 

ویژگی ها: قابلیت پخش صدا با صوت بلند، ارزان قیمت بودن آن نسبت به اسپیکرهای اپل و گوگل، قابلیت اتصال آن به سایر دستگاه های هوشمند و هشدار دهنده

 
بهترین لامپ های هوشمند خانه در سال 2020
بهترین لامپ های هوشمند خانه در سال 2020

بهترین لامپ های هوشمند خانه در سال 2020

این لامپ ها با سیستم های استاندارد مختلف و سیستم های کنترل خانگی چون اپل و سامسونگ سازگار هستند. و در قسمت های مختلف ساختمان می توان از آنها استفاده نمود.  از قابلیت های این لامپ های هوشمند خلق افکت های نوری ویژه در موقع تماشای فیلم یا انجام گیم می باشد. رنج قیمت این لامپ ها در محدوده 190 دلار می باشد.

 

ویژگی ها: پشتیبانی گسترده، نصب آسان، برنامه عالی، نسبتا گران

arlo pro 3 package 100817350 large

بهترین دوربین امنیتی هوشمند خانه در سال 2020

این دوربین از بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 و دارای ویژگی های ویژه کنترلی در وب می باشد. قابلیت دید 160 درجه، دید در شب عالی، ردیابی حرکات به صورت خودکار،زوم بالا،پشتیبانی  HDR و ضبط صدا با کیفیت عالی از قابلیت های این دوربین هوشمند می باشد.برنامه این دوربین با بقیه خانه هوشمند شما ترکیب می شود و از دستیار گوگل و الکسای آمازون پشتیبانی می کند. محدوده قیمت این دوربین از 455 دلار تا 900 دلار می باشد.

ویژگی ها: طراحی شیک و زیبا، استفاده آسان، نصب آسان

بهترین قفل هوشمند خانه در سال 2020
بهترین قفل هوشمند خانه در سال 2020

بهترین قفل هوشمند خانه در سال 2020

 امروزه مردم خواهان خانه هوشمند با حفظ ویژگی های سیستم های قدیمی خود هستند. برای مثال همچنان خواهان ویژگی های قفل کلیدی قدیمی در کنار ویژگی قفل هوشمند هستند. این محصول به خوبی این ویژگی را تامین کرده است. قیمت این محصول در حدود 187 تا 230 دلار است.

ویژگی: سازگاری خوب، خوب و قوی، ویژگی های خودکار

بهترین ردیاب دود هوشمند خانه در سال 2020
بهترین ردیاب دود هوشمند خانه در سال 2020

بهترین ردیاب دود هوشمند خانه در سال 2020

این محصول از بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 است و به بهترین وجه آژیر خطر دود و حریق را اعلام می کند و از طریق اینترنت بی سیم و Wi-Fi ارتباط زیادی ایجاد می کند. حتی اگر آن طرف دنیا باشید این هشدار را بدون اختلال دریافت می کنید و استفاده از آن نیز بسیار آسان است. قیمت این محصول 550 دلار است.

ویژگی ها: طراحی بسیار ظریف، نصب آسان، کاربرد آسان با دیگر محصولات Nest

از بهترین ترموستات های هوشمند خانه در سال 2020
از بهترین ترموستات های هوشمند خانه در سال 2020

از بهترین ترموستات های هوشمند خانه در سال 2020  

 

این ترموستات هوشمند با زیبایی خاص خود از بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 و برای مصارف خانگی طراحی شده است . برنامه ریزی این ترموستات با زمان بندی ها و لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی انجام شده است. قیمت آن در حدود 246 دلار می باشد.

بهترین نمایشگر هوشمند خانه در سال 2020
بهترین نمایشگر هوشمند خانه در سال 2020

بهترین نمایشگر هوشمند خانه در سال 2020

این محصول یک نسخه بزرگتر از هاب خانگی گوگل و از بهترین دستگاه های هوشمند خانه در سال 2020 است که یک گوینده هوشمند با صفحه نمایش عالی می باشد. برای اخذ قیمت این محصول می توان به سایت آمازون مراجعه نمود.

 

ویژگی ها: صفحه تصویر عالی، اسپیکر خوب و عالی، طراحی تمیز

بهترین ترموستات هوشمند خانه در سال 2020
nest wall

بهترین نمایشگر هوشمند خانه در سال 2020

Nest  از اولین شرکت هایی بود که بحث تنظیم گرمایش و سرمایش خانه ها را مطرح کرد و در این زمینه محصولاتش را روانه بازار نمود. امروزه Nest بهترین سازنده ترموستات در جهان است. صفحه بزرگ طراحی شده در آن تحت ساپورت گوگل به شما امکان می دهد که هنگامی که آشپزی می کنید، یوتیوب را تماشا کنید. قیمت آن حدود 170 دلار می باشد.

ویژگی ها: طراحی زیبا، کاربرد آسان، صرفه جویی اقتصادی

Author abakar

Author abakar

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]