بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله

10 تا از بهترین هدیه ها بریا بچه های سه ساله
آنچه خواهید خواند
امروزه دیگر تربیت بر اساس جنسیت زیاد مطرح نیست. به همین خاطر خرید هدیه به هر دلیلی برای کودکان بر اساس جنسیت نیست. هر چه سن کودکان کم‌تر باشد انتخاب نوع هدیه برای آن‌ها دشوارتر است. آموزش مهارت‌های جسمی، شناختی و اجتماعی از ملزوماتی است که والدین مربیان باید در 3 سالگی انجام دهند. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله می‌پردازیم.
بهترین انتخاب ها
10 تا از بهترین هدیه ها بریا بچه های سه ساله
بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله

معرفی 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله

Author abakar

Author abakar

هدیه ها

2- کلبه عروسکی و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله

کودکان بسته به نوع جنسیتشان بسیار به کلبه عروسکی علاقه دارند. بچه‌ها در جریان بازی مفاهیم مربوط به هر موضوعی را یاد می‌گیرند. درواقع روش آموزش به کودکان 3 ساله غیرمستقیم می‌باشد. به‌وسیله برخی از اسباب‌بازی‌ها مانند خانه عروسکی بچه‌ها می‌توانند مهارت زندگی خود را بهبود ببخشند. بازی با عروسک‌های مینیاتوری و کوچک در خانه عروسکی موجب دست ورزی آن‌ها می‌شود. کلبه عروسکی را جزو انتخاب‌های اول خود در لیست بهترین هدیه‌ها  قرار دهید.

بهترین هدیه ها برای بچه های سه ساله
کلبه عروسکی

3- آلات موسیقی و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

 کودکان در رده سنی 3 سال توجه بسیار زیادی به صداهای اطراف و محیط خوددارند. آن‌ها عاشق فعالیت‌های پرهیجان و جدید هستند. آلاتی نظیر میکروفون، ارگ، بلز ازجمله ابزارآلات موسیقی مناسب برای کودکان 3 ساله است. هرکدام از این موارد می‌تواند هدیه‌ای جالب و سرگرم‌کننده برای کودکان باشد. بچه‌ها می‌توانند با ابزارآلات موسیقی برقصند، آواز بخوانند و دستان خود را تقویت کنند. خلاصه این مورد هم در لیست بهترین هدیه ها وجود دارد.

تعاملات اجتماعی، بازی گروهی کودکان با یکدیگر

تعاملات اجتماعی، بازی گروهی کودکان با یکدیگر

4-صندلی و میز کودک و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله

من بودن در کودکان 3 ساله به‌شدت زیاد است. در این سن بچه‌ها بسیار به وسایل شخصی خود علاقه دارند و برای محافظت از آن‌ها بسیار تلاش می‌کنند و اغلب دوست ندارند آن را با دیگر همسالان و دوستان خود سهیم شوند. در همین راستا داشتن وسایل شخصی می‌تواند حس خوشایندی به آن‌ها منتقل کند. خرید صندلی یا میز کودک و یا هر دو می‌تواند هدیه مناسبی برای کودکان 3 ساله باشد. این مورد هم در فهرست بهترین هدیه های ما موجود است. میز و صندلی این امکان را برای کودکان به وجود می‌آورد که بر روی آن انجام فعالیت‌های موردعلاقه خود مانند غذا خوردن، نقاشی کشیدن، بازی کردن، نشستن و تماشای تبلت را تجربه کنند و از آن نهایت لذت را ببرند.

قطار اسباب بازی

صندلی و میز کودک

5-کلبه بازی و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

بهترین هدیه‌ ها برای بچه‌ های 3 ساله
کلبه کودک

کلبه بازی از دیگر مواردی است که می‌توانید به آن فکر کنید. این اسباب‌بازی در لیست 10 تا از بهترین هدیه‌های برای بچه‌های 3 ساله پیشنهادی ما قرار دارد. داشتن موقعیت و فضایی مستقل و راحت جزو ایده آل‌های کودکان 3 ساله محسوب می‌شود. یک کلبه بازی می‌تواند این فرصت را در اختیار آن‌ها قرار دهد و خوشحالشان کند. کلبه بازی برای کودکان 3 ساله هدیه جذابی است. با این کار به کودک دلبندتان فضایی برای اکتشاف و شناخت محیط اطراف و خودش بدهید. این اسباب‌بازی تا ساعت‌ها فرزند شمارا سرگرم می‌کند و موجب رشد خلاقیت و استقلال می‌شود.

بردزل های اسباب بازی

 ماشین بازی فعالیت موردعلاقه کودکان

6-تخته نقاشی و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

نقاشی یکی از مؤثرترین و بهترین راه‌ها برای تقویت انگشتان و عضلات دست و افزایش تمرکز است. نقاشی تمرین اولیه نوشتن به‌حساب می‌آید. به همین جهت به نظر می‌رسد تخته نقاشی هدیه‌ای کاربردی و مفید برای کودکان 3 ساله است. تخته نقاشی جزو محبوب‌ترین گزینه‌ها در فهرست 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله می‌باشد. از دیگر مزایای نقاشی می‌توان به هماهنگی بین دو نیمکره مغز اشاره کرد.

7- برد تعادلی و10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

 برد تعادلی اسباب‌بازی‌ای چندمنظوره است. یکی از اصلی‌ترین کاربردهای آن برای بچه‌های 3 ساله نرمش و تمرکز است. کاربردهای برد تعادلی به همین‌جا ختم نمی‌شود. کودکان می‌توانند ماشین‌های خود را بر روی آن به حرکت درآورند. کودکان زیر 3 سال و یا آن‌هایی که جثه کوچک‌تری دارند می‌توانند از برد تعادلی به‌عنوان سرسره استفاده کنند. این اسباب‌بازی برای بچه‌های 3 ساله بسیار هیجان‌انگیز و جالب است. افزایش توانایی بدن و حفظ تعادل ازجمله اهداف ساخت و طراحی این اسباب‌بازی بوده است. لذا شما با انتخاب آن به‌عنوان هدیه به رشد مهارت‌های حرکتی و ذهنی کودک خود کمک بسیاری می‌کنید. این اسباب‌بازی بسیار برای بچه‌ها سرگرم‌کننده است.

برد تعادلی

برد تعادلی کودک

8- ماشین‌پایی و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

ماشین‌پایی وسیله بازی موردعلاقه بسیاری از کودکان است. ماشین‌پایی بسیار بهتر از نوع شارژِی آن می‌باشد. این ماشین‌ها انواع مختلفی دارند از آن جمله می‌توان به اتوبوس پایی و موتور پایی اشاره کرد. اینکه فرزند شما با پاهای خودش پدال موتور یا ماشین را فشار دهد به تقویت عضلات پایش کمک زیادی می‌کند. علاوه بر این در افزایش عزت‌نفس و خودباوری او هم تأثیرگذار است.

ماشین پایی 

9- سوپرمارکت کودک و 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

سوپر مارکت کودک

نقش‌پذیری یکی از اصلی‌ترین بازی‌های کودکان 3 ساله است. این فعالیت به افزایش خلاقیت، بروز احساسات و مهارت‌های اجتماعی آن‌ها کمک می‌کند. بچه‌ها در سوپرمارکت به خریدوفروش اقلام غذایی می‌پردازند و با یکدیگر گفت‌وگوهای کوتاه‌مدت دارند که این مسئله در افزایش مهارت دوست‌یابی هم مؤثر می‌باشد.

کیف کودک هدیه‌ای مناسب برای کودکان

10- چمدان و 20 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله:

چمدان کودک
چمدان های کودک
سرویس آشپزی کودک
ست آشپزخانه اسباب بازی

سرگرمی برای کودکان 3 ساله

 درمجموع کودکان 3 ساله علاقه‌مند به فعالیت‌های پرهیجان و پرتحرک هستند. در این رده سنی بچه‌ها میل به استقلال‌طلبی دارند. همچنین برای وسایل خود ارزش بسیار زیادی قائل هستند. در این مقاله تلاش کردیم نمونه‌هایی که در فهرست 10 تا از بهترین هدیه‌ها برای بچه‌های 3 ساله وجود دارد را به شما معرفی کنیم. امیدواریم بتوانید با توجه به نیاز و علاقه بهترین انتخاب را برای کودک خود داشته باشید.

Author abakar

Author abakar

abakar
abakar
مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
3/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]