لوازم خانگی برقی

لوازم خانگی برقی

 

این در زندگی همه اتفاق افتاده است که بعضی مواقع لازم شده تا لوازم خانگی برقی را تعویض کنیم. یا اینکه شما شاید در حال تجهیز کردن یک خانه جدید هستید و نیاز به خرید لوازم خانگی برقی دارید. این موارد مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و همچنین وسایل کوچک تر مانند اتو و غیره می‌شود که کار شما را خانه یا آشپزخانه بسیار ساده و سریع می‌کنند. زمانی که این لوازم نسبتاً نو دارای گارانتی هستند، منطقی است که در صورت خرابی آنها را تعمیر کنید. با این وجود، زمانی هم فرا می رسد که باید لوازم خانگی از کار افتاده را با لوازم خانگی برقی نو یا جدید تر جایگزین کنید، و اینجاست که آباکار با مطالب راهنمای خریدش به شما کمک می کند تا بهترین محصول را با بهترین قیمت و گارانتی بازار تهیه کنید.

یخچال و فریزر

همانند وسیله نقلیه یا سایر لوازم در اندازه بزرگ، هنگام خرید یخچال نیز باید به یکسری نکات اساسی توجه کنید. برای مثال، در مورد یخچال و فریزر، دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید، مانند تعداد درب ها، جایی که می‌خواهید فریزر در آن قرار بگیرد، یخ ساز و آب سرد کن و دیگر امکاناتی که برای تازه نگه داشتن مواد غذایی شما به کار می آید، بسیار حائز اهمیت است. اندازه یخچال هم یکی از مهم ترین موارد است که باید قبل از خرید به آن توجه کرد. هر مدلی بخواهید وجود دارد، از یخچال هایی با ارتفاع نیم متر گرفته تا 2 یا 3 متر، یخچال های کوچک برای معمولاً برای خوابگاه ها یا مکان هایی که فضایی کمتر دارند مناسب هستند. توجه به یکسری ویژگی دیگر در یخچال ها نیز مهم است برای مثال رنگ، عرض، نام تجاری و رتبه بندی انرژی.

توستر

همانند دستگاه های بزرگ باید همین دقت را هنگام خرید وسایل کوچکتر نیز انجام بدهید. به عنوان مثال، یک توستر به نظر می‌رسد برای همیشه کار کند، و بیش تر آنها برای مدت طولانی دوام می‌آورند. با این حال اگر به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید و میخواهید که با رنگ خاصی ست کنید، یا اینکه می‌خواهید به آخرین فناوری ارتقا بدهید، هنگام انتخاب توستر باید موارد مهمی را در نظر بگیرید. مثلا توستر دو برش یا چهار برش باشد، زمان بندی دستی داشته باشد یا دیجیتال و استیل باشد یا نه رنگ خاص دیگری مد نظر دارید که به دکوراسیون شما بیاید؟

مایکروویو ها

وقتی صحبت از وسایل خانگی برقی، هیچ کدام به اندازه مایکروویو ها در آشپزخانه همه کاره نیستند. این دستگاه ها بسیار پیشرفته و کاربردی هستند. مایکروویوها نه تنها غذاها و نوشیدنی های شما را با امواج الکترومغناطیسی (به عبارت دیگر مایکروویو) گرم می کنند، بلکه بسیاری از آنها قابلیت انتقال همرفت را نیز دارند. مایکروویو ها فقط برای پختن پاپ کورن یا گرم کردن یک شام عادی نیستند. امروزه می‌توانید کل وعده های غذایی را با مایکروویو بپزید و کار های بیش تری مانند گرم کردن غذای منجمد و نرم کردن کره را نیز انجام بدهید. مایکروویو ها معمولاً به سه شکل موجود هستند: کانتر،

مایکروویوها نه تنها غذاها و نوشیدنی های شما را با امواج الکترومغناطیسی (به عبارت دیگر مایکروویو) گرم می کنند، بلکه بسیاری از آنها قابلیت انتقال همرفت را نیز دارند. آنها دیگر فقط برای پختن پاپ کورن یا گرم کردن شام تلویزیون نیستند. اکنون می‌توانید کل وعده‌های غذایی را فقط با مایکروویو بپزید و کارهای دیگری مانند یخ‌زدایی غذای منجمد و نرم کردن کره را نیز انجام دهید.

ماشین لباس شویی و خشک کن

لوازم خانگی برقی منحصر به فرد آشپزخانه شما نیستند، بسیاری از مردم به جای رفتن به خشک شویی، راحتی داشتن ماشین لباسشویی و خشک کن و اتو مخصوص خودشان را دوست دارند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. به عنوان مثال، آپارتمان نشینانی که فضای برای ماشین لباسشویی و خشک کن سنتی ندارند، می‌توانند لوازم همه کاره را انتخاب کنند و با یک تیر دو نشان بزنند.

جارو برقی

یکی دیگر از وسایلی که معمولاً تا زمانی که از کار نیافتد نادیده گرفته می‌شود، جاروبرقی است. پیشرفت های زیادی در ساخت جاروبرقی ها صورت گرفته است و فقط به یک نوع خاص محدود نمی شود. برای مثال می توان به مدل های قوطی شکل، پایه دار، مخصوص چوب، و حتی جاروبرقی های دستی و رباتیک نیز اشاره کرد. همچنین مدل های نیز وجود دارند که برای تمیز کردن عمیق تر فرش ایده آل هستند، از جمله دستگاه هایی که جارو برقی بخار و شامپو شناخته می‌شوند. حتی جاروبرقی هایی وجود دارد که مخصوص برداشتن مو و شوره حیوانات خانگی استفاده می‌شود. برای افرادی که کارشان در گاراژ، مغازه یا هرجایی که نیاز به جاروبرقی مواد یا مایعات وجود دارد، جارو های خشک و مرطوب گزینه ایده آلی هستند..

دستگاه های تهویه مطبوع

یکی از لوازم خانگی برقی حیاتی که برای بالا بردن راحتی شما در خانه بسیار مهم است، دستگاه های تهیوه هوا و کولر ها هستند. با اینکه بسیاری از مردم در خانه هایشان خنک کننده مرکزی دارند، اما بسیاری از آنها همه خانه را خنک نگه نمیدارد!  و اینجاست که ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. ما بهترین محصولات را برای خرید معرفی می کنیم که می‌توانند چندین اتاق را در یک زمان خنک نگه دارند، و تهویه مطبوع قابل حمل به صرفه برای خنک نگه داشتن اتاق یک نفره در دمای مطلوب نیز وجود دارد. از عواملی که قبل از خرید کولر گاز باید در نظر بگیرید: 1- منطقه ای که قرار است خنک بشود، اندازه فضا (در صورت انتخاب پنجره) و تعداد BTU های که واحد دارد. BTU ها به مقدار گرمایی می گویند که یک دستگاه تهویه مطبوع می تواند در هر ساعت از اتاق خارج کند. تا 5400 BTU برای اتاق های کوچک (150 فوت مربع) 32000 BTU برای پوشش 1600 فوت مربع توصیه می‌شود. و همانند دیگر لوازم خانگی برقی به دنبال برچسب ENERGY STAR باشید تا مطمئن باشید که محصولی مقرون به صرفه را خریداری کرده اید.

[digikala21609790049]