اسباب بازی دایناسور تیرکس

3.7/5 - (35 امتیاز)

بهترین اسباب بازی های دایناسور تیرکس موجود در بازار ایران. آیا به دنبال فیگور های دایناسور ها برای بازی کودکان یا کلکسیون خود هستید؟ ما در این مطلب 10 مدل از بهترین فیگور ها و اسباب بازی های دایناسور تیرکس را برای خرید معرفی کرده ایم.

اسباب بازی دایناسور تیرکس کنترلی
اسباب بازی دایناسور تیرکس کنترلی
رده سنی: 3 سال به بالا
درصد کیفیت: 86
درصد محبوبیت: 90
درصد ارزش خرید: 89
میزان قابلیت ها: 90

این یک اسباب بازی دایناسور تیرکس ریموت کنترلی است. که می تواند رو به جلو حرکت کند. و سرش را بچرخاند. همچنین چشم های نورد دار، افکت صدای ترسناک تیرکس ممکن است شما را هیجان زده کند. همچنین دکمه ای برای حرکت خودکار، روشنایی یا حمله خودکار قرار دارد.

اسباب بازی دایناسور تیرکس (بهترین مدل ها)

در ادامه مدل های مختلفی از دایناسور های تیرکس را به صورت لیست قیمت قرار داده ایم که تمامی موارد قیمت و موجودی بروزی دارند.

quality,q 80

عروسک نمایشی شادی رویان مدل تیرکس

٪

۶۷,۰۰۰ تـومـان

٪

تـومـان

quality,q 80

ربات مدل تیرکس طرح دایناسور

٪

۳۱۵,۰۰۰ تـومـان

٪

تـومـان

اسباب بازی دایناسور تیرکس ها همیشه محبوب بوده اند! این اسباب بازی ها ذهن های کنجکاو را تحت تاثیر قرار می دهند. و به آنها رویای کشف یک دنیای گمشده را به تصویر می کشند. این یک اسباب بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده برای طرفداران نوجوان و جوان است.

اسباب بازی دایناسور تیرکس مدل های مختلف
اسباب بازی دایناسور تیرکس مدل های مختلف

مسابقه دایناسور غول پیکر Indominus Rex!

درباره دایناسور تیرکس

نام تیراناسوروس به معنای مارمولک شرور و ظالم است. آنها از بزرگترین گوشت خواران و مشهور ترین دایناسور های دندان تیز بودند. آخرین دایناسور تیرکس که توسط یکی از جدیدترین دایناسور های پیدا شده. طول بدنش متوسط 13 متر و طولانی ترینشان 14.6 متر بوده است.

چه چیزی دایناسور تیرکس را خاص کرده است؟

تیراناسروس رکس یکی از وحشی‌ترین شکارچیانی بود که روی زمین زندگی کرد. این گوشت خوار معروف با بدنی عظیم، دندان‌های تیز و آرواره‌های بسیار قدرتمندی که می‌توانست ماشین را خرد کند، در اواخر دوره کرتاسه، یعنی ۶۸ میلیون سال پیش، بر دره‌های رودخانه‌ای جنگلی در غرب آمریکای شمالی تسلط داشت.

آیا تیرکس بهترین دایناسور است؟

محققان طبق یک آزمایش و مدل چند بعدی کامپیوتری توانستند آناتومی عضله فک تیرکس را مورد بررسی قرار بدهند. این دایناسور در مقایسه ها با کروکودیل ها و پرندگان نشان داد که قوی ترین نیروی گاز گرفتن را دارد! چیزی نزدیک به 3630 کیلوگرم. این تحقیق نشان داد که قوی ترین دایناسور تیرکس است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]