خرید اسباب بازی سرباز جنگی [36 مدل]

3.5/5 - (4 امتیاز)

خرید اسباب بازی سرباز جنگی شروع بسیار خوبی برای ورود به اسباب بازی های جنگی است. اگر اطلاعات کافی از این مردان کوچک ندارید امیدوار هستیم این مقاله برای شما دلپذیر و آموزنده باشد.

اگر که قبلاً سرباز اسباب بازی خریداری نکرده اید. ممکن است هیچ تصوری از آنچه که به دنبالش هستید نداشته باشید. امروزه تنوع سرباز های اسباب بازی بسیار زیاد است. این تنوع زیاد باعث شده است کاربران در انتخاب چیزی که می خواهند دچار تردید شوند. اما نگران نباشید ما در این مقاله 36 مدل از بهترین و با کیفیت ترین ها را به شما معرفی کرده ایم.

این مدل های مختلف شامل فیگور ها و لوازم جانبی پلاستیکی و فلزی مانند تفنگ ، بی سیم و … هستند. این اسباب بازی ها را می توان در مقایسی بین 15 تا 75 میلی متر ارتفاع پیدا کرد.

اسباب بازی های سرباز هم بدون رنگ و هم رنگ آمیزی شده در بازار موجود است. مجموعه های فیگور اسباب بازی هدیه ای ایده آل برای کودکان و نوجوانان علاقه مند است.

ویدئو بازی با اسباب بازی های جنگی

بهترین اسباب بازی های سرباز ( لیست قیمت )

quality,q 90

اسباب بازی جنگی مدل سرباز کد 2021

۹۹۰,۰۰۰
٪۵
۹۴۰,۵۰۰ تومان
quality,q 90

اسباب بازی جنگی مدل ROBO

۸۵,۰۰۰
٪۴۰
۵۱,۰۰۰ تومان
quality,q 90

فیگور سرباز مدل SOL بسته 4 عددی

۴۵,۰۰۰
٪۴۰
۲۷,۰۰۰ تومان
quality,q 90

ست اسباب بازی جنگی کد A05-8

۱۸۰,۰۰۰
٪۲۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان

خرید اسباب بازی سرباز جنگی محدوده قیمتی از 10 هزارتومان تا 1 میلیون تومان دارد. این به شما بستگی دارد که به دنبال چه اسباب بازی در بازار هستید.

اگر به دنبال خرید اسباب بازی سرباز جنگی بسیار با کیفیت هستید ما به شما محصول زیر را پیشنهاد می دهیم:

خرید اسباب بازی سرباز جنگی
خرید اسباب بازی سرباز جنگی Wild Force
خرید اسباب بازی سرباز جنگی مدل رنجر
خرید اسباب بازی سرباز جنگی مدل رنجر

مواردی که باید قبل از خرید اسباب بازی سرباز جنگی به آنها توجه کرد

هنگام تصمیم گیری در مورد خرید ، عوامل مختلفی را باید در نظر گرفت ، از جمله مقیاس ، مواد و دوران تاریخی اقلام سرباز اسباب بازی که به دنبال آنها هستید.

مقیاس اسباب بازی سرباز

سربازان اسباب بازی می توانند به اندازه 1/2 اینچ یا به بزرگی 3 اینچ باشند. محبوب ترین ترازو برای گردآورندگان سرباز اسباب بازی حدود 2 1/4 تا 2 1/2 اینچ قد دارد.

این مقیاس ها به 54 و 60 میلی متر (تقریباً 1/32 اندازه یک انسان معمولی) معروف هستند. این سربازها آنقدر بزرگ هستند که جزئیات خوبی دارند. اما به اندازه کافی کوچک هستند که به شما اجازه می دهد با تعداد زیادی از آنها روی یک میز بازی کنید.

ما در این مقیاس ها تخصص داریم ، که توسط اکثر کلکسیونرها و تولیدکنندگان قابل تعویض هستند. این اندازه ای است که اکثر مردم وقتی قصد خرید اسباب بازی سرباز جنگی را دارند تصور می کنند و بسیاری آنها را مانند “نیروهای ارتش” مانند چتربازان فیلم “داستان اسباب بازی” می شناسند.

در این مقیاس ها بیشتر از انواع دیگر فیگورهای فلزی و پلاستیکی تولید می شود. در حالی که ما سربازان پلاستیکی را در مقیاس های مختلف بررسی می کنیم.

فیگور بازی سرباز
فیگور بازی سرباز

دومین مقایس محبوب

دومین مقیاس محبوب حدود یک اینچ ارتفاع دارد که ما آن را “مقیاس کوچک” توصیف می کنیم. این محدوده مقیاس به عنوان HO شناخته می شود. (که با 2 حرف H – O تلفظ می شود) و مقیاس های 1/72 ، 1/76 و 1/87 را شامل می شود.

مقیاس HO در بین گیمرهای جنگی محبوب است. زیرا اندازه کوچک اجازه می دهد تا تعداد زیادی از افراد در یک فضای کوچک جمع شوند. در حالی که مزیت این مدل ها ارزان بودن آنها است.

بازی با سربازان HO می تواند برای افراد ناآگاه خسته کننده باشد زیرا مدلهای کوچک به سختی بر روی سطوح ناهموار مانند فرش اتاق نشیمن می ایستند و با کمترین نسیم یا تکانی از روی میز می افتند.

برخی از خطوط پلاستیکی در مقیاس 70 میلی متر (ارتفاع حدود 3 اینچ) تولید می شوند. سایزهای دیگر به اندازه 15 میلی متر (حدود 5/8 اینچ) و 28 میلی متر (یک ارتفاع بیش از یک اینچ) برای استفاده در بازی های جنگی وجود دارد.

در حالی که این مقیاس ها تعداد متوسطی از گردآورندگان را جذب می کنند ، اما از نظر ماهیت کاملاً تخصصی هستند. فیگورهای 70 میلی متری دارای جزئیات بیشتری نسبت به اندازه های کوچکتر هستند.

فیگورهای 15 و 28 میلی متری عموماً از پلاستیک سخت ساخته می شوند و نیاز به مونتاژ ( اتصال قطعات) دارند. این موارد را می توان توسط خریدار برای ساختمان ارتش کاملاً شخصی سازی شده تغییر داد ، زیرا آنها قطعاتی را می رسانند که قبل از استفاده باید مونتاژ شوند.

فیگور های بازی مدل سربازان
فیگور های بازی مدل سربازان

مواد به کار رفته در اسباب بازی

مواد زیادی برای ساخت سربازان اسباب بازی. در طول این سالها وجود دارد اما ما در زمینه پلاستیک و فلز تخصص داریم. ما به جای “سرب” می گوییم “فلز” زیرا از سال 1966 استفاده از سرب در اسباب بازی ممنوع شده است.

این فلز ، اغلب قلع ، از آن زمان در سربازان استفاده می شود غیر سمی در نظر گرفته می شود. با این وجود ، سربازان اسباب بازی فلزی ممکن است برای کودکان در سنین 14 سالگی مناسب نباشند.

آنها برای نمایشو کلکسیونر ها مناسب هستند. شکل های پلاستیکی ، چه رنگ آمیزی شده و چه بدون رنگ. به طور قابل ملاحظه ای ارزان تر و به طور کلی مقاوم تر هستند.

کیفیت پلاستیک بسته به سازنده و نوع شکل متفاوت است. پلاستیک سخت ، که به گردآورنده اجازه می دهد مدلهای خود را در حالت های مختلف به هم بچسباند ، نسبت به پلاستیک نرم شکننده تر است.

اکثر فیگورهای ما از پلاستیک نرم ساخته شده اند که تا کنون اولین انتخاب کلکسیونرها است. مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد ، تمام محصولاتی که ما برای خرید معرفی کرده ایم از پلاستیک ساخته شده اند.

یکی از موارد دیگر این است که خرید اسباب بازی سرباز جنگی پلاستیکی بسیار خوش قیمت تر ، با کیفیت تر و بهترین گزینه برای خرید هستند.

پیشنهاد ما : بهترین اسباب بازی های تانک جنگی

خرید اسباب بازی سرباز جنگی – تاریخچه

سربازان اسباب بازی تقریباً از هر دوره تاریخ بشریت شخصیت هایی دارند. از سربازان یونان و روم باستان گرفته تا اواخر قرن 21 اسباب بازی هایی بر اساس سرباز های این دوران ساخته شده است. در زیر به محبوب ترین ها اشاره شده است:

  • دوران باستان
  • قرون وسطی
  • انقلاب آمریکا
  • جنگ های ناپلئونی
  • جنگ های داخلی آمریکا
  • جنگ جهانی دوم

وبسایت ما دارای پیشرفته ترین موتور جستجو و راهنمای خرید اسباب بازی است. به عنوان مثال ، نه تنها می توانید به طور کلی اسباب بازی های موجود در دسته بندی تفنگی و جنگی را جستجو کنید.

بلکه می توانید در دسته بندی های مختلف اسباب بازی ، مانند لگو ، اکشن فیگو و غیره ، بهترین ها را مشاهده کنید.

تولید کنندگان/سازندگان

کلکسیونرها اغلب علاقه خاصی به سازندگان سرباز دارند. از این میان ، مارکس و بریتینز در فهرست پلاستیک ها در صدر فهرست قرار دارند.

در حالی که Britains و Tradition محبوبیت زیادی برای چهره های فلزی دارند. در جمع آوری فلز و پلاستیک ، سربازان سازندگان مختلف اغلب می توانند در نمایشگرها با هم مخلوط شوند. با استفاده از تابع جستجو می توانید خطوطی را مشاهده کنید که در همان دوران به خوبی با هم کار می کنند.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید! نظرات خود را با ما در پایین هر صفحه می توانید به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]