خرید اسباب بازی لگو نینجاگو

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو
آنچه خواهید خواند
در این مقاله 5 تا از بهترین مجموعه های اسباب بازی لگو نینجاگو را برای خرید معرفی کرده ایم. همچنین در ادامه 6 مینی فیگور شخصیت های موجود در نینجاگو را همراه تصاویر خواهید دید.
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو
چرا به آباکار اعتماد کنیم ؟

آباکار هزاران ساعت را صرف تحقیق ، تجزیه ، تحلیل و آزمایش محصولات می کند تا بهترین انتخاب را برای بیشتر مصرف کنندگان معرفی کند.

بهترین خرید را با ما تجربه کنید…

مزایا

طراحی جذاب ، تعداد مینی فیگور زیاد ، ساخته شده توسط کمپانی LEGO ، کیفیت بالا ، سرگرم کننده ، تعداد قطعات زیاد 

معایب

قیمت نسبتا بالا.

حرف آخر

اگر شما به دنبال اسباب بازی های لگو نینجاگو هستید، این یک انتخاب فوق العاده برای شما است زیرا علاوه بر طراحی جذاب هواپیما، شما 6 عدد مینی فیگور هم خواهید داشت. دلیل بهترین گزینه قیمت و طراحی است.

مشخصات
 • تعداد مینی فیگور: 6 عدد
 • سری: نینجاگو
 • ابعاد: 480x378x71 میلی‌متر
 • رده سنی: 6 سال به بالا
مزایا

قیمت پایین ، کیفیت بالا ، سرگرم کننده ، طراحی جذاب ، ساخته شده توسط کمپانی LEGO ، مینی فیگور باحال

معایب

ندارد.

حرف آخر

اگر از طرفداران لگو سری نینجاگو هستید و پول زیادی را برای این لگو نمی خواهید بپردازید ما به شما این اسباب بازی را برای خرید پیشنهاد می دهیم. با 43 تکه و از روی دفترچه راهنمای آن، یک سفینه باحال بسازید.

مشخصات
 • تعداد مینی فیگور: 1 عدد
 • سری: نینجاگو
 • ابعاد: 188 × 25 × 180 م.م
 • رده سنی: 6 سال به بالا
مزایا

طرح جذاب و ساده ، قیمت پایین ، کیفیت خوب ، سرگرم کننده ، امکانات باحال تعبیه شده در ماشین ، تولید توسط LEGO ، این امکان را خواهید داشت که از طریق اپلیکیشن این بازی را در محیط AR بازی کنید.

معایب

قیمت نسبتا بالا

حرف آخر

این مدل از لگو نینجاگو واقعا طراحی فوق العاده ای دارد ، با خرید این لگو شما 7 عدد مینی فیگور هم خواهید داشت که هنگام بازی با این ابر ماشین باحال ، لحظاتی از فیلم را در واقعیت برای بچه ها، شبیه سازی می کنید.

مشخصات
 • تعداد مینی فیگور: 7 عدد
 • وزن: 800 گرم
 • ابعاد: 49x23x18 میلی‌متر
 • رده سنی: 6 سال به بالا
مزایا

چندین وسیله در یک جعبه ، کیفیت بالا ، ارزش خرید بالا ، سرگرم کننده ، امکانات جالب اژدها ، تعداد مینی فیگور بالا ، پرتاب توپ توسط منجنیق به سمت اژدها باعث هیجانی بودن این اسباب بازی می شود.

معایب

ندارد

حرف آخر

اگر کودک به سری نینجاگو مخصوصا اژدهای این فیلم علاقه دارد ، این مجموعه بهترین گزینه برای سرگرمی و تقویت هوش هیجانی کودک است. این مدل از امکانات و تعداد وسیله های بالاتری نسبت به مدل های قبلی برخوردار است.

مشخصات
 • تعداد مینی فیگور: 5 عدد
 • وزن: 980 گرم
 • ابعاد: 480x280x60 میلی‌متر
 • رده سنی: 6 سال به بالا
مزایا

تعداد قطعات بالا و با کیفیت که توسط کمپانی LEGO ساخته شده است. مینی فیگور های زیاد و جذاب ، ایجاد فضای بازی مانند فیلم ، فوق العاده سرگرم کننده ، یک بازی مهیج و سالم

معایب

درصد شباهت به جری:50%

حرف آخر

این یک اسباب بازی فوق العاده جالب است که فضای انیمیشن را شبیه سازی می کند.

مشخصات
 • تعداد مینی فیگور: 5 عدد
 • وزن: 3000 گرم
 • ابعاد: 48x6x28 میلی‌متر
 • رده سنی: 6 سال به بالا
ما چطور انتخاب کردیم

ما هر محصولی را که بررسی می کنیم با بودجه خودمان خرید می کنیم.

-هرگز از تولید کنندگان، محصولی نمی پذیریم.

با آباکار مثل آب خوردن انتخاب کن

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو

اگر شما والدین یک کودک هستید ، به احتمال زیاد اسباب بازی های لگو و ساختنی مخصوصا لگو نینجاگو آشنا هستید.

این انیمشین محبوب پر از داستان های جذاب و سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان است. همچنین خرید لگو های نینجاگو به بچه ها کمک می کند تا هوش هیجانی خود را تقویت کند و برای چند دقیقه هم که شده از وسایل الکترونیکی دور باشند و علاوه بر افزایش خلاقیت ذهن چشمان آنها نیز استراحت می کنند.

در واقع خرید اسباب بازی های لگو سری نینجاگو ، بهترین گزینه برای علاقه مندان نینجاگو است و ساعت ها هیجان و آموزش و سرگرمی برای کودک بوجود می آورد.

دنیای لگو ها بسیار سرگرم کننده و جذاب است ، زیرا پر از جنب و جوش و تکاپو است و حول محور گروهی از شخصیت ها از جمله کول (قدرت ابتدایی آن زمین است) ، کای (قدرت ابتدایی آن آتش است) ، زین (که قدرت اصلی آن یخ است) ، جی (که قدرت ابتدایی روشنایی است) ، لوید (که قدرت اصلی آن انرژی است) و نیا (قدرت اصلی آن آب است).

متناسب با هر شخصیت یک مجموعه اسباب بازی لگو ساخته شده است. در نتیجه می توانید متناسب با سن و علاقه کودک لگو نینجاگو را برایش خرید کنید.

شخصیت های نینجاگو چه شکلی هستند

 1. کول: نینجا سیاه و استاد مقدماتی زمین. یکی از ۴ نینجا اصلی و رهبر اصلی تیم است.
 2. کای: نینجا سرخ ، استاد مقدماتی آتش و برادر بزرگتر نیا. یکی از ۴ نینجا
 3. زین (که قدرت اصلی آن یخ است).
 4. جی (که قدرت ابتدایی روشنایی است).
 5. لوید (که قدرت اصلی آن انرژی است).
 6. نیا (قدرت اصلی آن آب است).

    تصاویر هر شخصیت نینجاگو را در ادامه ببینید:

1- کول (نینجا سیاه)

از فصل 8 ، کول مانند همتای فیلم خود از چکش استفاده می کند. کول پس از تبدیل شدن به یک شبح ، قدرت های شبح مانند داشتن مواد (مانند برف) ، اشیا ((مانند یک سوراخ کلید) و مکانیزم ها (مانند مکانیک Zane) را بدست می آورد. او همچنین توانایی مرحله بندی اجسام جامد را دارد ، اما اگر تمرکز کند خودش جامد می شود.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل کول
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل کول
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل کول

2- کای (نینجا سرخ)

سلاح ها و توانایی ها – او سرانجام یک تیغه Elemental Blade بدست آورد که به او امکان می داد توانایی های آتش خود را تا حد بیشتری مهار کند. ماه ها پس از اینکه لوید Overlord را شکست ، کای به همراه سه نینجا دیگر (کول ، جی و زین) Techno Blades را دریافت کرد ، سلاحی که به نینجا اجازه می دهد هر گونه الکترونیکی را هک کند.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو
ساختنی دکول کد KAI DECOOL 10042

3- زین (قدرت اصلی آن یخ است)

به دلیل تمریناتش با وو ، زین یک مبارز ماهر است و قادر است با Spinjitzu خود چندین حریف را به خود اختصاص دهد. زین در ایرجیتزو نیز مهارت دارد. به نظر می رسد زین دارای توانایی پیش هشدار است ، زیرا دیدگاه هایی دارد که بعداً تحقق می یابد.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل زین
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل زین

4- جی (قدرت اصلی آن روشنایی است)

جی می تواند از قدرت روشنایی، استفاده کند و یک گردباد Spinjitzu از برق خالص ایجاد کند. او همچنین می تواند با قدرت خود همانطور که در اپیزود Day of the Great Devourer دیده می شود پرواز کند ، اگرچه از آن زمان تاکنون از این توانایی استفاده نکرده است ، زیرا به نظر می رسید بخشی از توانایی های واقعی او است.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل جی
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل جی

5- لوید (قدرت اصلی آن انرژی است)

انرژی یک جوهر اساسی است که توسط لوید استفاده می شود. این عنصر به کاربر اجازه می دهد تا انفجارهای انرژی و پرتوهای خود را شلیک کرده و یک قدرت سبز مرموز را که ترکیبی از عناصر اصلی نینجا است منهای توانایی های واقعی آنها ، دستکاری کند. لوید همچنین می تواند از Energy Spinjitzu و Airjitzu استفاده کند.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل لوید
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل لوید

6- نیا (قدرت اصلی آن آب است)

او یک خلبان ماهر است ، به عنوان عامل واقعی شرکت Destiny’s Bounty و Samurai Mech. او اغلب از بومرنگ به عنوان سلاح استفاده می کرد. پس از فاسد شدن توسط ماده تاریک ، Nya توانایی انجام Spinjitzu را نشان می دهد ، یک گردباد انرژی زرشکی ایجاد می کند که می تواند نینجا را به دور خود بکشد.

خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل نیا
خرید اسباب بازی لگو نینجاگو مدل نیا
شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
4.3/5 - (7 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]