خرید لگو انتقام جویان

4/5 - (5 امتیاز)
اگر از طرفداران شخصیت های انتقام جویان هستید و یا به دنبال خرید یک اسباب بازی پر طرفدار برای هدیه دادن هستید ما 6 مدل شیک و با کیفیت از این محصولات را ادامه به طور کاملاً تخصصی بررسی کرده ایم.

بهترین لگو های انتقام جویان موجود در بازار

خرید لگو انتقام جویان ، یک انتخاب جذاب برای کودکانی است که به شخصیت های ابر قهرمانان علاقه دارند. این مدل اسباب بازی ساختنی ، غیر از اینکه برای کودک سرگرم کننده و جذاب است باعث می شود کودک از نظر ذهنی رشد کند و همچنین خلاق تر بشود. این یکی از هزاران ویژگی اسباب بازی های لگویی یا ساختنی است. به همین دلیل این مدل اسباب بازی ها جزو بهترین اسباب بازی های دنیا به حساب می آیند.

در ادامه با ما همراه باشید و 6 مدل از بهترین و شیک ترین لگو های انتقام جویان را مشاهده کنید.

1- لگو مدل اسپایدر من کد 76150

خرید لگو انتقام جویان مدل اسپایدر من
لگو اسپایدر من کد 76150
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 371 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری ، 3 عدد مینی فیگور
ارسال رایگان: دارد

این لگو بسیار قطعات جالب و سرگرم کننده ای برای بازی دارد. درست است که اسپایدر من سری مارول است. اما بار ها اسپایدر من در کنار انتقام جویان دیده شده است و این برای طرفداران اونجر یا همان انتقام جویان نیز جذاب است.

این مجموعه اسباب بازی شامل دو سفینه است که یکی مربوط به مرد عنکبوتی قرمز و آبی رنگ است و دیگری مربوط به شخصیت ونوم می باشد.

اجزای تشکیل دهنده این مجموعه: 3 عدد مینی فیگور ( 1- مرد عنکبوتی قرمز 2- ونوم 3- مرد عنکبوتی سیاه ) – 2 عدد سفینه ساختنی – دفترچه راهنمای ساخت تصویری – که همه این ها دقیقاً 371 تکه هستند که کودک به راحتی از روی راهنما می سازد و لذت میبرد.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید لگو انتقام جویان هستید و فکر می کنید خودتان یا کودک به اسپایدر من و ونوم علاقه مند است حتماً این اسباب بازی را برای او بخرید. اما در ادامه لگو شخصیت های دیگر هم وجود دارند ، پس هنوز برای انتخاب آخر عجله نکنید.

چرا دیگران این کالا را خرید می کنند؟ زیرا این مجموعه توسط یک برند فوق العاده و معروف یعنی LEGO ساخته شده است که واقعاً کیفیت قطعات و دقت طراحی آن بسیار بالا است. همچنین اسباب بازی های لگویی جزو مفید ترین و بهترین اسباب بازی های دنیا هستند که باعث افزایش خلاقیت در کودکان می شود. این موارد باعث شده تا لگو یک اسباب بازی ارزشمند محسوب بشود و تا یک عمر به شما و کودک حس خوبی بدهد.

2- ساختنی بلا مدل خانه دکتر استرنج کد 10840

خانه سازی دکتر استرنج
ساختنی بلا مدل خانه دکتر استرنج کد 10840
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 1044 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری ، 5 عدد مینی فیگور
ارسال رایگان: دارد

و اما اسباب بازی شماره 2 این لیست ، که حرف بسیاری برای گفتن دارد. این اسباب بازی بر اساس چند شخصیت معروف و پر طرفدار مجموعه انتقام جویان ساخته شده است. که به برجسته ترین آنها می توان به دکتر استرنج اشاره کرد. بزرگ ترین قطعه لگویی این مجموعه خانه دکتر استرنج است که واقعاً چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

شاید برای شما سوال باشد که چرا این کالا متفاوت است. غیر از اینکه تعداد مینی فیگور های باحال زیادی دارد خانه ساختنی دکتر استرنج واقعاً کودک را سرگرم می کند. خودتان در تصویر زیر مشاهده کنید.

خرید لگو انتقام جویان مدل دکتر اونجر
خرید لگو انتقام جویان مدل دکتر اونجر
خرید لگو خانه دکتر استرنج
خرید لگو خانه دکتر استرنج

اجزای تشکیل دهنده این مجموعه: این مجموعه لگو انتقام جویان دارای 5 عدد مینی فیگور جذاب است. (1- لگو آیرون من 2- لگو اسپایدر من 3- لگو دکتر استرنج و 2 مورد دیگر دستیاران تانوس هستند. )

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید لگو انتقام جویان هستید که یک گزینه مناسب و منعطف پذیر باشد. این کالا برای خرید پیشنهاد می شود.

3- لگو سری انتقام جویان مدل ماکت iron man

خرید لگو آیرون من
خرید لگو آیرون من
جنس: پلاستیک
رده سنی: 12 سال به بالا
تعداد قطعات: 480 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری

اسباب بازی ساختنی ماکت آیرون من یکی از اسباب بازی های جذاب و پر طرفدار این لیست است. آیرون من یکی از شخصیت های اصلی سری انتقام جویان به حساب می آید. این اسباب بازی به صورت استند است که هم برای بازی کودکان و هم دکوری شی جذابی است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید واقعاً این استند لگویی آیرون من دکور شما را متحول می کند.

لگو آیرون من مدل استند
لگو آیرون من مدل استند

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال یک لگو اسباب بازی متفاوت و خاص از شخصیت آیرون من هستید ، ما به شما خرید این محصول را پیشنهاد می دهیم.

4- ساختنی بلا طرح هالک باستر سری انتقام جویان

خرید لگو آیرون من
خرید لگو آیرون من
جنس: پلاستیک
ابعاد: 520x100x420 میلی‌ متر
تعداد قطعات: 1372 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری

این مجموعه لگویی اسباب بازی بر اساس مبارزه بین ربات تونی استارک (هالک باستر) و هالک غول پیکر سبز ساخته شده است. به جرات می توان گفت اسباب بازی خیلی خفنی است. و سرهم کردن هر قطعه آن پر از هیجان است!

این هم ویدئو آنباکس و ساخت کامل این لگو ، حتما ببینید:

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید لگو انتقام جویان برای کودک 5 سال به بالا هستید که هم پر از هیجان باشد که کودک از این بازی لذت ببرد و هم باعث افزایش خلاقیت و تقویت دستان کودک شود این یک انتخاب بی نظیر است. در کل این محصول حتی برای فرد 18 ساله هم مناسب است و یک هدیه شیک و با کیفیت محسوب می شود.

5- ساختنی دکول مدل برج اونجر 7114

خرید لگو برج انتقام جویان (Avengers)
ساختنی دکول مدل برج اونجر 7114
جنس: پلاستیک
رده سنی: 5 سال به بالا
تعداد قطعات: 511 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری ، 4 عدد مینی فیگور

اگر از طرفداران فیلم های انتقام جویان باشید حتما برج تونی استارک را می شناسید. در بیش تر مواقع تمامی انتقام جویان در این مکان گرد هم میامدن برای مقابله با دشمنان نقشه و برنامه ریزی می کردند. این می تواند یک پایگاه عملیاتی خیلی باحال برای بازی کودک باشد. حتی کودک می تواند بسیاری دیگر از آدمک های لگویی خودش را در این پایگاه جمع آوری کند. در این برج همیشه جا برای ابر قهرمان ها وجود دارد!

خرید اسباب بازی برج تونی استارک و اونجرز
ساختنی دکول مدل برج اونجر 7114

همچنین شما به غیر از یک برج اونجر ، 5 عدد آدمک لگویی بسیار جذاب را خواهید داشت.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید یک لگو انتقام جویان سرگرم کننده و با طراحی جالب هستید ، این کالا را می توانید برای رده سنی بالای 5 سال تهیه کنید.

6- ساختني اس وای مدل 1466

خرید لگو تور
خرید لگو تور
جنس: پلاستیک
ابعاد: 350x200x300 میلی‌ متر
تعداد قطعات: 916 تکه
سری: قهرمانان ، انتقام جویان
اقلام همراه: دفترچه ساخت تصویری ، 4 عدد مینی فیگور

این اسباب بازی لگویی مدل چکش تور است. اما چرا این اسباب بازی را این یک اسباب بازی خلاقانه و خاص است؟ شاید با نگاه اول با خودتان بگویید ، این اسباب بازی که یک چکش معمولی است! اما زود قضاوت نکنید ، بر روی این چکش یک عدد درب بازشو قرار دارد که با باز کردن آن می توانید مینی فیگور های لگو انتقام جویان را که همراه این مجموعه هستند درون این فضای بازی قرار بدهید. همچین نور پردازی جالبی نیز درون این چکش وجود دارد.

ویدئو بررسی کامل این چکش باحال!

به همین دلیل این یک اسباب بازی خاص تر نسبت به دیگر اسباب بازی های این لیست است که کمی خلاقانه تر و جذاب تر برای عاشقان تور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]