خرید اسباب بازی هالک

خرید اسباب بازی هالک
آنچه خواهید خواند
خرید اسباب بازی هالک شخصیت ابر قهرمان. هالک یک شخصیت ساختگی ابر قهرمانی که در ابتدا در کتاب های کامیک توسط مارول کامیکس منتشر شده است. اولین بار جک کربی و استن لی در هالک خارق العاده 1 رونمایی شد. این هیولای سبز رنگ غول پیگر و انسان نما قدرت بسیار زیاد غیر قابل کنترلی دارد. در ادامه بهترین اسباب بازی های هالک را برای خرید معرفی کرده ایم. این اسباب بازی ها شامل : اکشن فیگور ، ماسک ایفای نقش و یا لگو هستند.

خرید اسباب بازی هالک شخصیت ابر قهرمان. هالک یک شخصیت ساختگی ابر قهرمانی که در ابتدا در کتاب های کامیک توسط مارول کامیکس منتشر شده است. اولین بار جک کربی و استن لی در هالک خارق العاده 1 رونمایی شد. این هیولای سبز رنگ غول پیگر و انسان نما قدرت بسیار زیاد غیر قابل کنترلی دارد.

در ادامه بهترین اسباب بازی های هالک را برای خرید معرفی کرده ایم. این اسباب بازی ها شامل : اکشن فیگور ، ماسک ایفای نقش و یا لگو هستند.

1- اکشن فیگور طرح هالک

خرید اسباب بازی هالک بهترین محصول ایران
اکشن فیگور مارول طرح هالک کد 0039
جنس پلاستیک
ابعاد: ارتفاع: 19 طول: 14 عرض: 7
قابلیت حرکت: دارد
وزن: 350 گرم
قابلیت شستشو: دارد

یک ویژگی فوق العاده این اسباب بازی 25 محور قابل حرکت است که در این اکشن فیگور تعبیه شده است.! به این معنی که در هر زاویه ای که بخواهید این اسباب بازی می ایستد. این اسباب بازی جنس کاملاً اورجینال است که شماره سال ساخت و مدل آن در کف پای اکشن فیگور ثبت شده است.

خرید آدمک هالک اسباب بازی
تصویر این محصول از پشت

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید یک هالک اسباب بازی خیلی خیلی خفن و با اصالت هستید بی شک ثانیه ای در خرید این اسباب بازی درنگ نکنید. از نظر قیمت و کیفیت گزینه بی نظیر است.

نظر خریداران این کالا: اکثر خریداران کیفیت ساخت ، اصالت چندین ساله و قابلیت های حرکتی خیلی زیاد را از ویژگی های برجسته این کالا می دانند.

2- اکشن فیگور طرح هالک

خرید هالک اسباب بازی
خرید هالک اسباب بازی
جنس پلاستیک
ابعاد: ارتفاع: 30 طول: 10 عرض: 4 سانتی‌متر
قابلیت حرکت: دارد
وزن: 1800 گرم
قابلیت شستشو: دارد

این اکشن فیگور هالک جنس اورجینال می باشد. ارتفاع 30 سانتی متر دارد که به نسبت اندازه مناسبی برای بازی یا کلکسیون شما است. اعضای بدن این اکشن فیگور قابل حرکت دادن است. چهار محور در این فیگور قابل حرکت هستند یعنی دو دست و دو پا.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید اسباب بازی هالک با قیمت و کیفیت مناسب هستید این اسباب بازی ارزش خریدن دارد. همچنین می تواند برای بازی کودک باشد و یا در کلکسیون شما جای بگیرد.

نظرات خریداران این محصول: تمام خریداران این کالا از کیفیت ساخت این محصول راضی بودند و برای خرید پیشنهاد داده اند. بهترین ویژگی که خریداران به آن اشاره کرده اند. کیفیت بالا و ابعاد مناسب است.

3- ساختنی دکول مدل هالک کد 0305

خرید اسباب بازی لگو هالک
ساختنی دکول مدل هالک کد 0305
جنس پلاستیک
ابعاد: 40×80×120 میلی‌ متر
قابلیت حرکت: دارد
وزن: 30 گرم
خطر بلعیدن: دارد

بهترین آدمک لگو هالک که در بازار ایران پیدا خواهید کرد همین محصول است.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به لگو های اسباب بازی و همچنین شخصیت پر قدرت هالک علاقه مند هستید. بهترین و ارزان ترین گزینه خرید اسباب بازی برای شما این محصول است.

نظرات خریداران این محصول: حدود 80 درصد از کاربران خرید این محصول را پیشنهاد داده اند. اکثر کسانی که راضی بودن دلیل رضایت خود را کیفیت بالا ، کمیاب بودن و قیمت مناسب می دانند. اما تعداد اندکی که ناراضی بودند از خرید خود دلیل آن را کم بودن یا اشتباه بودن قطعات لگو ذکر کرده اند که این موضوع بر می گردد به فروشنده این محصول.

( حتما از فروشنده با امتیاز بالا یا فروشنده هایی که کاربران پیشنهاد داده اند خریداری کنید. )

بهترین فروشنده لگو هالک اسباب بازی
بهترین فروشنده لگو هالک اسباب بازی

همچنین ببینید: بهترین آدمک های لگو اصل

4- اکشن فیگور مدل هالک کد 21

خرید اسباب بازی اکشن فیگور هالک
اکشن فیگور مدل هالک کد 21
جنس: پلاستیک
ابعاد: ارتفاع 35 ، طول10 ، عرض5 سانتی‌متر
قابلیت حرکت: دارد
وزن: 300 گرم
قابلیت شستشو: ندارد

یک اکشن فیگور خیلی شبیه به هالک با ارتفاع 35 سانتی متر و موزیکال. کیفیت ساخت این محصول عالی است و همچنین اعضای مختلف اسباب بازی مانند مچ دست ، دست و پا ها قابل حرکت می باشد. تنها نکته ای که باید در بازی با آن رعایت کنید این است که آن را با آب شستشو ندهید.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید اکشن فیگور هالک بدون لباس طرح دار ( مانند محصول شماره 1 که طرح لباس دارد) هستید. و کیفیت و ابعاد مناسب برای شما مهم است این محصول بهترین گزینه برای خرید است.

5- ماسک طرح هالک کد 03

ماسک طرح هالک کد 03
ماسک طرح هالک کد 03
ماسک: دارد
ابعاد: 22*17*7 سانتی‌ متر
رده سنی: بیش از 3 سال
وزن: 100 گرم
قابلیت ها: موزیکال ، دارای چراغ دور چشم

یک ماسک ایفای نقش مدل هالک بهترین با کیفیت و جذابیت بالا. این محصول بسیار شبیه به صورت هالک می باشد. علاوه بر این موارد در تاریکی می توانید چراغ های آن را روشن کنید و حسابی از بازی لذت ببرید.

این کالا مناسب چه کسانی است؟ اگر به دنبال خرید اسباب بازی هالک مدل ایفای نقش هستید بهترین و جذاب ترین گزینه و موجود در بازار این محصول است.

6- عروسک فنری طرح هالک مدل 111109

عروسک فنری داشبورد ماشین با طرح هالک
عروسک فنری طرح هالک مدل 111109
جنس: پلاستیک
مناسب برای: تمام خودرو ها
قابلیت شستشو: دارد
قیمت: 13 هزار تومان

تصویر عروسک فنری هالک
تصویر عروسک فنری هالک

این عروسک فنری اسباب بازی طرح هالک بسیار با نمک بوده معمولاً بعد از خرید این اسباب بازی آن را بر روی داشبورد ماشین نصب می کنند که حرکات موزون جالبی هنگام به حرکت در آمدن خودرو نشان می دهد.

این کالا در دسته بندی های لوازم جانبی خودرو قرار دارد اما می شود آن را به عنوان یک اسباب بازی با کیفیت متوسط در نظر گرفت.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
3.5/5 - (8 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]