گیتار اسباب بازی پسرانه

گیتار اسباب بازی پسرانه
آنچه خواهید خواند
خرید گیتار اسباب بازی پسرانه ، بسیار دشوار است ، زیرا کسی می تواند بهترین انتخاب را بکند که تا حالا گیتار داشته یا زده است ، به این صورت می تواند به دنبال نیاز خود در یک گیتار باشد. متاسفانه شخصی که اطلاعی از جزئیات گیتار نداشته باشد ، می تواند انتخاب هایی برا اساس معیار های اشتباه انجام بدهد یا حتی بد تر ، او طعمه راحتی برای فروشندگان باشد. و در آخر هنگامی که گیتار به او می رسد متوجه می شود که اصلا این گیتار برای پسر بچه اش مناسب نمی باشد. خرید گیتار اسباب بازی پسرانه به دانش خاصی نیاز دارد تا گیتاری متناسب با نیاز های کودک تهیه کنید. در این مقاله من تمام اطلاعاتی را که قبل از خرید گیتار لازم دارید به شما خواهم گفت ، تا بهترین انتخاب را هنگام خرید گیتار اسباب بازی پسرانه داشته باشید.

بهترین گیتار های اسباب بازی پسرانه

خرید گیتار اسباب بازی پسرانه ، بسیار دشوار است ، زیرا کسی می تواند بهترین انتخاب را بکند که تا حالا گیتار داشته یا زده است ، به این صورت می تواند به دنبال نیاز خود در یک گیتار باشد. متاسفانه شخصی که اطلاعی از جزئیات گیتار نداشته باشد ، می تواند انتخاب هایی برا اساس معیار های اشتباه انجام بدهد یا حتی بد تر ، او طعمه راحتی برای فروشندگان باشد. و در آخر هنگامی که گیتار به او می رسد متوجه می شود که اصلا این گیتار برای پسر بچه اش مناسب نمی باشد. خرید گیتار اسباب بازی پسرانه به دانش خاصی نیاز دارد تا گیتاری متناسب با نیاز های کودک تهیه کنید. در این مقاله من تمام اطلاعاتی را که قبل از خرید گیتار لازم دارید به شما خواهم گفت ، تا بهترین انتخاب را هنگام خرید گیتار اسباب بازی پسرانه داشته باشید.

آیا گیتار ساز مناسبی برای فرزند من است ؟

بچه ها عاشق کشف کردن چیز های جدید هستند. آلات موسیقی برای رشد بچه ها بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است.اما با این حال قطعا تفاوت های بسیار زیادی بین یک ساز برای نواختن با یک ساز برای سرگرمی و بازی وجود دارد.

وقتی که بحث یادگیری و نواختن گیتار می شود ، ساز های موسیقی زیادی وجود دارد که با خردسالان سازگار نمی باشند. اکثر ساز ها بزرگ هستند یا سایز متناسب با کودک شما ندارند. به همین دلیل و بدون تردید گیتار بهترین انتخاب باست زیرا از این اسباب بازی انواع اندازه ها برای کودکان ساخته شده است.

البته ما می توانیم برای کودک گیتار با اندازه استاندارد تهیه کنیم تا با این گیتار یاد بگیرند ، اما اکثر آنها با آن راحت نیستند زیرا خیلی بزرگ است. این مثل پوشیدن لباس های بزرگ است. داشتن یک گیتار متناسب با اندازه پسر شما ، به یادگیری و نواختن راحت تر به کودک شما کمک می کند.

در مقایسه با سایر ساز های موسیقی مانند ، کیبورد ، یک گیتار برای بچه ها نیز رابطه قیمت و کیفیت بسیار بهترین دارد. در عین حال ، هزینه هایی که برای آموزش آن می پردازید هم مقرون به صرفه است.

گیتار ساز کاملاً مفیدی است و پسر یا دخترتان می تواند هر که کجا که می خواهد آن را با خود ببرد . دلایل بسیار خوبی برای رفتن به سراغ گیتار برای کودکان وجود دارد. اما در پایان ، این شما هستید که می توانید به این سوال پاسخ دهید که آیا اسباب بازی گیتار ، ابزار سرگرمی مناسبی است یا خیر. من فقط می توانم در روند این تصمیم گیری به شما کمک کنم تا شما یک گیتار اسباب بازی پسرانه با کیفیت و مناسب تهیه کنید.

چه نوع گیتار اسباب بازی برای کودکان وجود دارد؟

راستش را بخواهید ، گیتار ها انواع بسیار متفاوتی دارند ، 

حتی انواع مختلفی وجود دارد که احتمالاً هرگز نشنیده اید و آنها را ندیده اید. اما هنگام خرید گیتار کودک ، ما واقعاً می خواهیم آن نوع را در نظر بگیریم که در واقع برای بچه ها مناسب است ، بنابراین گیتارهایی که در اندازه های مختلف نیز وجود دارند.

در اصل سه نوع گیتار وجود دارد و هر کدام ویژگی های خوبی دارد که می تواند برای کودک شما مناسب باشد:

  1. گیتار کلاسیک
  2. آکوستیک
  3. الکتریک

اما همانطور که می دانید گیتار کلاسیک پر فروش ترین و پر طرفدار ترین گیتار نسبت به دیگر مدل ها است. در واقع این نوع گیتار بهترین انتخاب برای بچه های جوان و مبدتیان است. اگر به گیتار های ساخته شده برای بچه نگاهی بیاندازید ، متوجه می شوید که رشته های به کار رفته در آن پلاستیکی بوده تا آسیبی به انگشتان کودک شما نزند.

مدل آکوستیک آن کاملاً شبیه نسخه کلاسیک است. تفاوت عمده ، در نوع رشته هایی است که در آنها استفاده می شود. به جای سیم های نایلونی ، گیتار های آکوستیک از سیم های استیل استفاده می کنند. رشته های این گیتار ها به نسبت گیتار های کلاسیک نواختنشان سخت تر است. در واقع برای شروع نوازندگی کودکان ، این نوع گیتار ها توصیه نمی شوند، مگر اینکه کودک شما از قبل گیتار داشته و می خواهد گیتار خود را تغییر بدهد. به طور معمول روند استفاده از گیتار ها به این صورت است که ابتدا از گیتار کلاسیک شروع می کنند و سپس بعد از مهارت کافی در نوازندگی و همچنین علاقه به صدای گیتار آکوستیک ، گیتار خود را عوض می کنند.

در مورد گیتار های الکتریکی هم تمام این موارد صدق می کند . در گیتار های الکتریکی هم جنس رشته بکار رفته استیل است اما تفاوت در اندازه کشش سیم ها است ، که در این نوع سیم ها کشش سیم ضعیف تر از گیتار های آکوستیک است. چند سال پیش به سختی می توانستید یک گیتار برقی کوچک پیدا کنید ، اما اخیرا می توانید تعداد این گیتار ها در بازار زیاد تر شده است. در هر حال ، من وقتی که میخواهم گیتار برای بچه ها بخرم سراغ گیتار های تار نایلونی می روم. این ممکن است بهترین انتخاب برای بچه های بزرگتر باشد ، اما برای بچه های کوچک بهترین انتخاب نیست. گیتار های الکتریکی به برق نیاز دارند و کودک شما باید با نحوه کارکرد آن آشنا باشد ، بنابراین انتخاب این گیتار ها دارای پیچیدگی خاص خودش است.

گیتار اسباب بازی پسرانه
گیتار اسباب بازی پسرانه

گیتار چه اندازه ای برای کودک بخرم؟

وقتی مطمئن شدید گیتار مناسب و نوع مناسبی را انتخاب کردید ، نوبت به انتخاب اندازه گیتار می رسد. هنگام خرید گیتار انتخاب اندازه یک مورد مهم است. قبل از شروع جستجو در فروشگاه محلی یا آنلاین ، تعیین اندازه مناسب برای کودک ضروری است. اگر گیتاری بیش از حد بزرگ بخرید ، فرزند شما  در یادگیری نواختن آن بسیار کار دشوار تری دارد. یک گیتار با اندازه مناسب به کودک کمک می کند که دست چپ خود را بر روی گردن گیتار و بازو و شانه راست بدون هیچ ناراحتی در سمت راست کودک قرار بگیرد.

وقتی مطمئن شدید گیتار ساز مناسبی برای فرزند شماست و دوست دارید از چه نوعی استفاده کنید ، همه چیز در مورد تعیین اندازه مناسب گیتار است. اندازه هنگام خرید گیتار برای کودک یک نگرانی مهم است. قبل از شروع جستجوی آن در یک فروشگاه موسیقی محلی یا یک فروشگاه آنلاین ، تعیین اندازه مناسب برای کودک ضروری است. اگر گیتاری بیش از حد بزرگ بخرید ، فرزند شما یادگیری نواختن آن را بسیار دشوارتر می کند. یک گیتار با اندازه مناسب به کودک شما اجازه می دهد دست چپ خود را به دور گردن بپیچد و بازو و شانه راست باید بدون هیچ گونه ناراحتی در اطراف بدن قرار بگیرد. به طور کلی 4 اندازه اساسی وجود دارد:

گیتار های 1/4 : کوچکترین گیتار هایی هستند که برای جوانترین نوازندگان کوچک گیتار ساخته شده اند. اگر یک گیتار 1/4 برای کودک شما خیلی بزرگ است ، باید یا صبر کنید و یا به جای آن یک گیتار اسباب بازی تهیه کنید.
گیتار های 1/2 : در حال حاضر کمی بزرگتر هستند و صدای آن نزدیک به یک گیتار استاندارد است.
گیتار های اندازه 3/4 : در نگاه اول کمی کوچکتر از گیتار استاندارد هستند.
گیتار های اندازه 4/4 : تمام اندازه هستند و برای نوجوانان بالای 12 سال و بزرگسالان قابل استفاده هستند.

برای انتخاب درست اندازه گیتار کودک ، از نمودار بررسی اندازه های گیتار ما استفاده کنید. بسیاری از سازندگان گیتار فقط گیتار هایی با اندازه 1/2 و 3/4 می سازند. برخی از آنها همچنین گیتار های رشته نایلون با اندازه 1/4 را ارائه داده اند که اکنون تقریباً در  هر فروشگاهی پیدا می کنید.

گیتار اسباب بازی پسرانه- راهنمای اندازه ها

برای 4 تا 6 سال

سایز 1/4

گیتار اسباب بازی پسرانه 1/4
استگ مدل C505 سایز 1/4

برای 5 تا 8 سال

سایز 1/2

گیتار اسباب بازی پسرانه مدل 1/2
یاماها مدل CGS102A 1/2

برای 8 تا 11 سال

سایز 3/4

گیتار اسباب بازی پسرانه سایز 3/4
یاماها مدل CS40

برای 12 سال

سایز 4/4

گیتار اسباب بازی پسرانه سایز 4/4
یاماها مدل C40

برای اینکه این راهنمای خرید کامل تر شود ، باید بگویم که گیتار های با سایز 1/8 و 7/8 نیز وجود دارند. اما تعداد گیتار های 1/8 بسیار اندک است و یافتن آنها در بازار ایران بسیار دشوار است. اما راه حل هم وجود دارد: شما باید یک نفر که سازنده گیتار و آلات موسیقی است را پیدا کنید و این گیتار را به صورت دست ساز بخرید.

توجه کنید که این گیتار ها ممکن است اندازه کودک شما باشد ، اما کودک شما همیشه کوچک می ماند؟! به همین خاطر باید یک سایز استاندارد را تهیه کرد. یا به سراغ گیتار های اسباب بازی پسرانه یا دخترانه با قیمت نسبتا پایین تر رفت.

 

چگونه نواختن گیتار را به کودک یاد بدهیم؟

یادگیری گیتار مهم تر از خریدن آن است!

بعد از اینکه گیتار را خریدید ، زمان یادگیری آن فرا رسیده است. روز ها یا هفته های اول معمولا به دنبال کنجکاوی در گیتار هستید و با سیم های آن بازی می کنید. اما پس از مدتی از خسته و ناامید می شوید که چرا گیتار خریده اید. بله گیتار ساز خوش صدایی است ، اما در صورتی که شما گام به گام از روی آموزش ها جلو بروید.

به شما قول میدهم که اگر هر روز حدود 1 ساعت تمرین کنید و یاد بگیرید بعد از 6 ماه ملودی های جذابی می توانید ، بنوازید.

گیتار اسباب بازی پسرانه-آموزش گیتار مهم تر از خرید گیتار است
شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
4.8/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]