عروسک خرس بزرگ (42 مدل)

عروسک خرس بزرگ
آنچه خواهید خواند
در این مقاله ما 42 مدل عروسک خرس بزرگ را برای خرید معرفی کرده ایم. همچنین 6 مدل از بهترین عروسک ها را نیز مورد بررسی قرار دادیم و شما به راحتی و خیال راحت می توانید از بین این شش مورد عروسک خرسی مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

عروسک خرس بزرگ بهترین هدیه برای کسانی است که نمی دانند به عزیزانشان چه چیزی هدیه دهند. هنگامی که به دنبال راهی سرگرم کننده و هوشمندانه برای خوشحال کردن و اهمیت دادن به عزیزانتان هستید. هدیه دادن عروسک خرس بزرگ یک انتخاب شیک و کلاسیک است. با انتخاب یک عروسک خرسی بزرگ در اندازه واقعی، هدیه ای جسورانه به آنها بدهید. قطعاً ذوق زده خواهند شد.

ما در این مقاله بهترین خرس های گنده عروسکی را برای خرید معرفی کرده ایم. این که شاید شما رنگ های متفاوتی از یک خرس بزرگ انتظار داشته باشید را هم در نظر گرفته ایم و عروسک های خرسی متفاوتی را برای خرید معرفی کرده ایم.

فروشگاه اینترنتی که آن را معرفی کرده ایم می تواند عروسک را دقیقاً به درب خانه کسی که قرار است سورپرایز شود ارسال کند. اکثرا عروسک خرس بزرگ را برای مناسب هایی مانند جشن تولد، سالگرد های عاشقانه و یا ولنتاین خریداری می کنند.

عروسک خرس بزرگ (بهترین های بازار)

در ادامه 6 مدل از بهترین عروسک های خرس بزرگ را بررسی کرده ایم که می تواند به شما در هنگام خرید عروسک کمک بسیار بکند.

1- عروسک خرس بزرگ کد 15515 ارتفاع (140) سانتی متر

 عروسک خرس بزرگ سه قلب
عروسک خرس بزرگ سه قلب
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 90
درصد محبوبیت: 90
درصد ارزش خرید: 96
جنس عروسک: پارچه با کیفیت

اگر به دنبال یک عروسک خرس بزرگ و با کیفیت هستید، در خرید این اسباب بازی شک نکنید. همچنین این عروسک دارای قیمت بسیار مناسبی است. که باعث شده تا ارزش خرید داشته باشد.

عروسک خرس بزرگ سه قلب ارتفاع زیادی دارد. که می تواند نیاز شما را از داشتن یک خرس بزرگ برآورده کند. این عروسک قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد.

عروسک خرس بزرگ 140 سانتی
عروسک خرس بزرگ 140 سانتی

100 درصد خریداران این محصول را برای خرید پیشنهاد داده اند. از مزایای این عروسک می توان به کیفیت دوخت عالی، جنس پارچه با کیفیت، قیمت ارزان و ارزش خرید بالا اشاره کرد.

2- عروسک خرس بزرگ ولنتاین ارتفاع (130) سانتی متر

عروسک خرس بزرگ قرمز رنگ
خرید عروسک خرسی ولنتاین
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 90
درصد محبوبیت: 90
درصد ارزش خرید: 90
جنس عروسک: پارچه با کیفیت

این عروسک خرس بزرگ دارای الیاف ضد حساسیت است و همچنین کیفیت دوخت بسیار خوبی دارد. این عروسک خرسی ارتفاعش 130 سانتی متر است. که راحت در بغل یک فرد بالغ جای میگیرد. که می تواند برای عزیزانتان هدیه ای جذاب و دوست داشتنی باشد.

معمولاً در روز عشق یا همان ولنتاین اکثر مردم برای شاد کردن و اهمیت دادن به عزیزانشان یک عروسک خرس بزرگ خریداری می کنند. که قرمز بودن عروسک می تواند بیش تر این حس را به طرف مقابل القاء کند. البته بعضی افراد ممکن است رنگ قرمز را دوست نداشته باشند که می توانید ادامه لیست ما را مشاهده کنید.

3- عروسک بی جی دالز مدل خرس ارتفاع (120) سانتی متر

عروسک خرس بزرگ قهوه ای
خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 90
درصد محبوبیت: 90
درصد ارزش خرید: 75
جنس عروسک: پولیشی
خرس عروسکی بزرگ
خرس عروسکی بزرگ

4- خرید عروسک طرح خرس مدل پاپیون چهارخانه ارتفاع (100) سانتی متر

عروسک طرح خرس مدل پاپیون چهارخانه ارتفاع 100 سانتی متر
عروسک طرح خرس مدل پاپیون چهارخانه ارتفاع 100 سانتی متر
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 91
درصد محبوبیت: 91
درصد ارزش خرید: 85
جنس عروسک: پولیشی و نرم

اگر به دنبال یک عروسک خرس بزرگ و با کیفیت هستید. این عروسک می تواند بهترین گزینه شما برای خرید باشد. این عروسک در دو رنگ قهوه ای و صورتی عرضه شده و قابل خرید می باشد.

عروسک خرس بزرگ قهوه ای
خرید عروسک خرس بزرگ قهوه ای

این خرس جنگلی اسباب بازی نسبت به دیگر محصولات به یک خرس واقعی شباهت بیش تری دارد. پس اگر شما از دسته افرادی هستید که واقعی بودن خرس هم برایتان اهمیت دارد این عروسک می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

5- عروسک بی جی دالز مدل خرس کد BG99028 ارتفاع (170) سانتی متر

عروسک خرس خیلی بزرگ
خرید عروسک خرس خیلی بزرگ
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 98
درصد محبوبیت: 98
درصد ارزش خرید: 92
جنس عروسک: پولیشی و نرم

این شما و این هم بزرگترین عروسک خرسی این لیست! همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ابعاد خرس بسیار بزرگ است. و این هدیه می تواند هر کسی را هیجان زده کند.

عروسک بی جی دالز مدل خرس کد BG99028 ارتفاع 170 سانتی متر
عروسک بی جی دالز مدل خرس کد BG99028 ارتفاع 170 سانتی متر

این عروسک خرس بزرگ 1 متر و 70 سانتی متر طول و 6500 گرم وزن دارد!

6- عروسک بی جی دال مدل خرس خندان ارتفاع (110) سانتی متر

عروسک خرسی 110 سانتی متری
عروسک خرسی 110 سانتی متری
رده سنی: تمامی رده های سنی
درصد کیفیت: 98
درصد محبوبیت: 98
درصد ارزش خرید: 95
جنس عروسک: پولیشی و نرم

این عروسک پشمالو و نرم، اورجینال می باشد و کیفیت ساخت بسیار عالی ای دارد. این عروسک خرس بزرگ 1 متر و 10 سانتی طول و 2600 گرم وزن دارد. این عروسک قابلیت شستشو در ماشین لباس شویی را هم دارد. پس نگران کثیف شدنش نباشید.

عروسک خرسی بزرگ صورتی رنگ
خرید عروسک خرسی صورتی

عروسک های خرسی بیش تر

در این لیست 36 مدل از بزرگ ترین خرس های عروسکی بازار ایران را برای خرید همراه قیمت قرار داده ایم. شما می توانید به راحتی هر محصولی را که دوست دارید از فروشگاه دیجی کالا خرید کنید و مستقیماً به درب منزل عزیزانتان ارسال کنید. همچنین اندازه هر عروسک در عنوان آن محصول نوشته شده است.

[digikala21633639103]

مزیت عروسک خرسی بزرگ

یک خرس مخملی پشمالو به شما کمک می کند تا بعد یک روز سخت سریع تر آرامش بگیرید. همچنین سریع تر بخوابید و احساس امنیت می کنید. یک فرد بالغ می تواند هنگام تجربه تنهایی، جدایی، طلاق با این اسباب بازی های نرم و بزرگ بخوابند.

این عروسک ها نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای کودکان هم بسیار گزینه عالی است. بیایید تا در مورد مزیت خوابیدن بغل یک عروسک خرسی بزرگ صحبت کنیم.

خواب سالم و با آرامش یکی از مهم ترین وعده های روزانه انسان است. و در حقیقت سلامتی او را تضمین می کند. کیفیت خواب بر توانایی کار یا مطالعه ما تاثیر گذار است.

همچنین سلامت روان با خواب ما ارتباط مستقیمی دارد. متخصصان حدود 8 ساعت خواب را توصیه می کنند. در این مدت بدن انسان خود را برای شروع یک روز کاری حتی تا نیمه های شب آماده می کند. حتی برای کسانی که قصد دارند وزن خود را کاهش بدهند، این ساعت خواب توصیه می شود.

از همان دوران کودکی ما با عروسک هایمان می خوابیم. که دوست های پشمالو ما می شوند. بنابراین عروسک های بزرگ مخملی بسیار می تواند مفید باشد.

خوابیدن با عروسک خرس بزرگ چه معنایی دارد؟

اصلاً چرا باید با یک عروسک خرسی بخوابم؟ این دقیقاً سوالی است که ممکن است به ذهن فرد یا کودکی برسد که این اسباب بازی مورد علاقه او است.

هنگامی که کسی را در نزدیک خود داریم، احساس امنیت و آرامش می کنیم. و خوابیدن یا بازی کردن بسیار راحت تر می شود. در اصل مزیت خوابیدن کنار یک خرس عروسکی این است که می توان هنگام خواب او را در آغوش گرفت.

این احساس آرامش در بعضی از افراد یا کودکان آنقدر زیاد می شود که مانند یک خرس به خواب زمستانی می روند.

این پست در پینترست.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]