اسباب بازی تعادلی

اسباب بازی تعادلی
آنچه خواهید خواند

اسباب بازی تعادلی. یکی از مهم ترین مهارت های هر فرد که باید در کودکی به آن مسلط شود، تعادل است. تعادل به شما این امکان را می دهد در حین حرکات ثابت و پویا. مانند دراز کشیدن، نشستن، راه رفتن یا دویدن، بدن و حرکات خود را کنترل کنید.

تعادل چگونه کار می کند

گوش ها به دلیل سیستم دهلیزی که در گوش داخلی ایجاد می شود. وظیفه پردازش حرکت، تغییر وضعیت سر ، جهت و سرعت حرکت را بر عهده دارد، به همین دلیل نقش زیادی در تعادل انسان دارند.

عصب گوش سیگنال هایی به مغز ارسال می کند که شنوایی را کنترل می کند. در نهایت به تعادل کمک می کند. گوش ها از چشم ها، مفاصل و ماهیچه ها کمک می گیرند و بدن را متعادل نگه می دارند.

تعادل چیزی است که باید از طریق آزمایش حرکات بدن آموخت. و آموزش های تئوری کمتر به کودک در یادگیری تعادل کمک می کند. این اسباب بازی ها و وسایل بازی به تعادل در حالت نشسته، ایستاده و یا حتی در هنگام حرکت به کودک کمک می کنند.

در این مطلب ما بهترین اسباب بازی های تعادلی موجود در بازار را معرفی کرده ایم:

اسباب بازی تعادلی از نوع نشستنی

1- بازی تعادل بازی تا مدل Bazita

بازی تعادل بازی تا مدل Bazita
بازی تعادل بازی تا مدل Bazita
رده سنی: 5 سال به بالا
درصد محبوبیت: 95%
درصد کیفیت: 95%
درصد ارزش خرید: 97%
جنس بدنه: پلاستیکی درجه 1
قیمت: 47 هزار تومان

این یک اسباب بازی تعادلی ارزان قیمت، آموزنده و سرگرم کننده است.

این محصول را می توانید با قیمت 47 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی دیجیکالا خرید کنید.

تمرین خوب برای افزایش قدرت ذهن بچه ها
تمرین عالی برای افزایش قدرت ذهن بچه ها

[digikala71629493229]

اسباب بازی تعادلی از نوع حرکتی

ترامپولین ها

ترامپولین ها دارای تنوع بالایی در بازار هستند. و انتخاب مناسب برای رفع نیاز های کودک شما نیازمند تحقیق و بررسی است. بهترین ترامپولین های بازار شامل موارد زیر است:

[digikala81629482353]

دوچرخه

دوچرخه راهی عالی برای کودکان است تا تعادل را بیاموزند. دوچرخه های متنوعی در بازار وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. با توجه به شناختی ک نسبت به فرزند خود دارید. می توانید دوچرخه های بدون چرخ کمکی را برای او بخرید. ما هم به شما پیشنهاد می کنیم که دوچرخه بدون پدال را امتحان کنید.

عدم استفاده از پدال یا چرخ کمکی بر روی دوچرخه به کودک اجازه می دهد تا بر تعادل و هماهنگی تمرکز کند. در حالی که همیشه می تواند پاها را روی زمین بکشد. این امر باعث توسعه آگاهی تعادل (the balance) و مهارت های اولیه حرکتی (basic motor skills) در کودکان می شود.

برخی از دوچرخه های بدون پدال و مناسب کودکان عبارتند از:

اسباب بازی تعادلی برای بچه ها.

[digikala51629482127]

اهمیت تعادل

تعادل در اصل ارتباط بین ذهن و عضلات است که به بدن اجازه می دهد تا ثابت بماند. این مهارت اساسی از طریق یادگیری مکان بدن در فضا و سپس تغییر مرکز ثقل برای مطابقت با حرکات ایجاد می شود.

آموزش تعادل به کودکان نه تنها از آنها در برابر زمین خوردن و آسیب ها محافظت می کند ، بلکه به آنها این امکان را می دهد تا واکنش خود را در برابر تغییر نیروها ، سطوح و عناصر تغییر دهند. برای آموزش تعادل در بدن خود به کودکان هرگز زود یا دیر نیست زیرا حفظ ثبات در طول فعالیت های روزمره یک عامل کلیدی در حفظ سلامت و تندرستی است.

شایان علیزاده
شایان علیزاده
وبسایت آباکار یک راهنمای خرید آنلاین اسباب بازی است که به والدین کمک می کند تا بهترین تجربه خرید اسباب بازی را از فروشگاه های اینترنتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه
به این مطلب امتیاز بدهید
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری از طریق
ارسال به تلگرام
ارسال به واتساپ
Facebook
Twitter
Pinterest
ایده های خرید اسباب بازی
[digikala21609790049]