امتیاز دهید post

بررسی لیست بهترین اسکیت و اسکوتر

اسکیت و اسکوتر یعنی هیجان، سرعت و رهایی، چیزی که خیلی از کودکان و بزرگ‌سالان به دنبال آن هستند. و به سادگی می‌توانند آن را در امتداد یک خیابان خلوت یا پارک و پیستی آرام پیدا کنند.  

انواع اسکوتر 

اسکوترهای ساده و کلاسیک صفحه‌ای دارند که می‌توان روی آن ایستاد و با نیروی پا آن را به جلو هدایت کرد. این نوع اسکوتر دارای دو یا سه چرخ است و دسته‌ای دارد که می‌توان با آن جهت حرکت وسیله را مشخص کرد. اسکوترهای برقی نوع دیگری از اسکوتر است که با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری‌های مخصوص می‌توان مسیرهای چند کیلومتری را با آن طی کرد. اسکوترهای برقی قدیمی‌تر دسته دار هستند و این در حالی است که نسل جدید این وسیله، بدون دسته و تنها شامل یک صفحه و چرخ‌هایی است که زیر آن قرار دارد. اسکوترهای برقی با نام‌های اسکوتر شارژی، اسمارت، هوشمند و یا هاوربورد هم شناخته می‌شوند. قطعات به کار رفته در این نوع دستگاه قابلیت‌های مختلفی مانند نمایش میزان باتری، میزان سرعت و میزان دما را دارد. 

 

با افزایش محبوبیت اسکیت و اسکوتر، شرکت‌های زیادی انواع مختلف این وسیله‌ی سرگرم کننده و کاربردی را در طرح و رنگ‌های مختلف تولید و وارد بازار می‌کنند. در این میان کمپانی‌های شیائومی، پرو اسپرتز، شیائولیمینگ و لاین من اسکوترهایی تولید می‌کنند که کیفیت و دوام بیشتری دارد و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها هم پیشرفته‌تر است. 

راهنمای خرید اسکوتر کودک و بزرگ‌سال 

 

 

اگر قصد خرید اسکوتر برای کودکان یا نوجوانان را دارید باید حتما چند نکته را به خاطر داشته باشید. مهم‌ترین نکته این است که اسکوتری متناسب با رده‌ی سنی و جثه‌ی آن‌ها انتخاب کنید. اسکوترهای کوچک برای بچه‌های بزرگ‌تر دوام چندانی نخواهد داشت و طی مدت کوتاه‌تری فرسوده و از کار افتاده می‌شود. در مقابل اسکوترهای بزرگ برای کودکان و خردسالان ممکن است باعث شود این کودکان نتوانند تعادل خود را به خوبی حفظ کنند و آسیب جسمی ببینند. اسکیترهای پیشرفته‌تر در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه‌ای تولید می‌شوند و باید هنگام خرید حتما میزان تسلط فرد در استفاده این وسیله حتما در نظر گرفته شود.  

برای خرید اینترنتی انواع اسکوتر با بررسی قیمت‌ها و تخفیف‌ها در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، خرید آنلاین سریع و آسانی را تجربه کنید. 

 

اسکیت هم سیستمی مشابه اسکوتر دارد: کفشی که زیر آن چند چرخ وصل شده است. از این وسایل نه فقط برای سرگرمی و ماجراجویی، که برای طی مسافت‌های کوتاه یا جابه‌جایی آسان‌تر هم می‌توان استفاده کرد.  

انواع اسکیت 

اسکیت‌ها غالبا دو دسته هستند: سنتی و جدید. اسکیت‌های سنتی شامل یک جفت چرخ در جلو و یک جفت چرخ در عقب می‌شود. حفظ تعادل روی این نوع اسکیت بسیار ساده‌تر است، اما سرعت آن‌ها کمتر است.  

اسکیت‌های جدید که با نام اینلاین هم شناخته می‌شود، دارای یک ردیف چرخ است. برای این که بتوانید تعادل خود را روی این نوع اسکیت، حفظ کنید، نیاز به مهارت و تمرین دارید. سرعت این نوع اسکیت بیشتر است و برای استفاده در محیط‌های سرپوشیده و پارک یا خیابان، مناسب‌تر است.  

راهنمای خرید اسکیت 

هنگام خرید اسکیت، باید چند نکته‌ی اساسی را در نظر داشته باشید. کلیپس، چسب و بندهای اسکیت باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند به خوبی از پا محافظت کنند و ثابت بمانند. 

کیفیت چرخ‌ها هم اهمیت زیادی دارد. سعی کنید اسکیتی انتخاب کنید که چرخ‌های آن جنس مرغوبی دارد و نرم و رمان حرکت می‌کند. از عملکرد ترمز هم کاملا مطمئن شوید. در صورتی که ترمز کفش به هر دلیلی، کارکرد مناسبی نداشته باشد، ممکن است خطرات جانی به همراه داشته باشد. هنگام خرید کفش اسکیت، حتما کلاه ایمنی، ضربه‌گیر زانو و محافظ مچ و آرنج را هم تهیه کنید. هر چند خیلی از کفش‌های اسکیت، به همراه این لوازم ارائه می‌شوند.  

بهترین مارک کفش اسکیت و اسکوتر 

با افزایش محبوبیت اسکوترها و کفش‌های اسکیت، شرکت‌های زیادی انواع مختلف این وسیله‌ی سرگرم کننده و کاربردی را در طرح و رنگ‌های مختلف تولید و وارد بازار می‌کنند. در این میان کمپانی‌های شیائومی، فری استایل، سبا، اسمارت، پرو اسپرتز و لاین من محصولاتی تولید می‌کنند که کیفیت و دوام بیشتری دارد و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها هم پیشرفته‌تر است.  

برای خرید اینترنتی انواع اسکوتر و اسکیت با بررسی قیمت‌ها و تخفیف‌ها در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، خرید آنلاین سریع و آسانی را تجربه کنید. 

 

دسته‌بندی‌ها: اسکیت کفشی و اسکیت بورد – اسکوتر – تجهیزات جانبی اسکیت و هاکی

quality,q 90

اسکیت کفشی آی کاس کد 01

۶۳۹,۰۰۰
٪۲
۶۲۵,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر کودک مدل Land

۳۴۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی سبا مدل جونیور 1

۲,۶۸۰,۰۰۰ تومان
۶۸.۲میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت بورد مدل Pro S20

۴۱۸,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر مدل میکرو کد 44

۵۲۴,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر میکرو مدل 200

۹۷۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر رجال مدل Kitty

۳۱۹,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی پاور مدل In-Line کد 2

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۰۵.۱میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت برد المنت مدل Earth

۳,۰۱۹,۰۷۰ تومان
۰۲.۳میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت بورد مدل HLB010

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰.۲میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت کفشی مدل in lines

۹۹۸,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی رولربلید مدل Fury s

۳,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۸.۳میلیونتومان
quality,q 90

اسکوتر رجال مدل Cars

۳۲۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی سبا مدل Trix Junior 36-38

۵,۸۸۰,۰۰۰ تومان
۸۸.۵میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت کفشی آی کاس کد 02

۷۰۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر رجال مدل Spider Man

۳۱۵,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکوتر برقی مدل QR-200

۱۰,۳۸۵,۰۰۰
٪۱۳
۹,۰۳۴,۹۵۰ تومان
۱۰۳۸۵۰۰۰۰
٪۱۳
۰۳.۹میلیونتومان
quality,q 90

اسکوتر مدل 200

۱,۱۸۰,۰۰۰
٪۲۹
۸۳۷,۸۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی بی اسکوار کد B2-T096 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت

۲,۵۰۰,۰۰۰
٪۲۰
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰۰۰۰۰۰
٪۲۰
۲میلیونتومان
quality,q 90

اسکوتر میکرو مدل 200

۹۶۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی فلاینگ ایکل مدل NT2

۲,۸۰۰,۰۰۰
٪۱۰
۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان
۲۸۰۰۰۰۰۰
٪۱۰
۵۲.۲میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت بورد مدل EX-21

۴۱۳,۳۴۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی فری استایل مدل Fs

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳میلیونتومان
quality,q 90

اسکیت بورد مدل Sport Runner

۴۵۵,۰۰۰
٪۲۱
۳۶۰,۰۰۰ تومان
quality,q 90

اسکیت کفشی اسکیت سیتی مدل ُ32-37

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۹۹.۲میلیونتومان

آنچه خواهید خواند

[digikala21609790049]