ماشین، هواپیما و قطار

ماشین، هواپیما و قطار اسباب بازی از مهیج ترین و جذاب ترین اسباب بازی ها برای رده سنی های مختلف است. فرقی نمی کند فرزند شما دختر باشد یا پسر.

اسباب بازی های ماشین، هواپیما و قطار مهارت های حرکتی، ارتباطی و زبانی را در کودک تقویت می کنند. و تخیل و خلاقیت آنها را افزایش می دهند.

ماشین های اسباب بازی

بازی با ماشین های اسباب بازی و فلزی کوچک مهارت های حرکتی را در کودک تقویت می کند. هنگامی که بچه ها ماشین های اسباب بازی را جمع می کنند، حمل می کنند، عقب می کشند و هُل می دهند. میان چشم و دست آنها هماهنگی ایجاد می شود. مهارت های حرکتی برای کودکان بسیار حیاتی هستند.

اسباب بازی ماشین های فلزی کوچک
اسباب بازی ماشین های فلزی کوچک

هواپیمای اسباب بازی

اسباب بازی هواپیما جزو محبوب ترین اسباب بازی ها در میان کودکان هستند.

کودکان با این اسباب بازی سرگرم می شوند. و آنها اسباب بازی های بسیار خوبی هستند. که یادگیری را آسان می کنند.

آنها یک ابزار عالی برای تشویق بازی های تظاهری هستند که یکی از پایه های یادگیری اولیه است. بازی تظاهری به کودکان اجازه می دهد سناریوهایی را بر اساس علایق و تجربیات خود انجام دهند. این نوع بازی فرصت هایی را برای یادگیری نحوه عملکرد جهان و توسعه مهارت های اساسی ایجاد می کنند.

ماشین، هواپیما و قطار اسباب بازی
هواپیمای اسباب بازی

قطار های اسباب بازی

کودکان از نسل ها پیش عاشق بازی با قطارهای چوبی بوده اند. البته، بازی با اسباب بازی راهی عالی برای استراحت ، استفاده از تخیلات و ضربه بخار برای کودکان است. اما بازی چیزی فراتر از یک سرگرمی است. بازی نحوه یادگیری کودکان است.

کنار هم قرار دادن قطعات یک ریل چوبی قطار نیاز به هماهنگی چشم و دست و مهارت های حرکتی خوب دارد. اما بیش از این ، فرزند شما باید برنامه ریزی کند که هر قطعه به کجا می رود ، باید از مبلمان اجتناب کند ، مطمئن شوید که مسیر صاف است ، قطعات صحیح مسیر را انتخاب کنید تا بتواند پل ها ، تونل ها و گذرگاه های هم سطح را در خود جای دهد.

به این ترتیب کودکان نه تنها سرگرم می شوند بلکه آنها مهارت های حیاتی را که در زندگی بعدی به آنها نیاز خواهند داشت ، تمرین می کنند. آنها در حال یادگیری حل مشکلات هستند ، آنها باید از آینده نگری ، صبر و آزمایش و خطا برای ساختن مسیر مناسب استفاده کنند. و آنها یاد می گیرند که چندین راه حل برای مشکلی که آنها سعی در حل آن دارند وجود دارد.

قطار اسباب بازی
قطار های اسباب بازی
[digikala21609790049]